Ytm kaveristani tuli sinkku!

Sen nainen jätti sen, kun se pahoinpiteli sitä aina kännissä. Mitenhän pitkää menee, kun se löytää uuden.
454
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Minun viimeeksi eronneella YTM kaverillani taisi mennä noin 1,5 kuukautta. Tosin ei aktiivisesti edes etsinyt naista

Äänestä
  • Ei naista etsitä, se vain taphtuu.

    Äänestä

  • Tuohan ei ketään hämmästytä. Jos NAL saisi pillua, siinä sitä olisi uutinen.

    Äänestä

  • Kemistii kirjoitti:

    Ei naista etsitä, se vain taphtuu.

    Se tapahtuu kaikille naisille ja YT-miehille

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


eivarmaapitkäähuoh kirjoitti:

Sen nainen jätti sen, kun se pahoinpiteli sitä aina kännissä. Mitenhän pitkää menee, kun se löytää uuden.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu