Pystyykö tämän näkemään/ tunnistamaan jostain? Jos niin mistä? Tarkoitan nyt siis esim. Työpaikalla, kaupassa, baarissa jne?
Ujo mutta kiihkeä nainen
19
115
Vastaukset
Voiko taruolentoa tunnistaa? Tunnistatko joulupukin tai jumalan?
- enoleap
Ei ole taruolento, ellen sitten itse ole tietämättäni taruolento, luulin kyllä olevani ihan olemassaoleva olento.
VOI! Jos nainen on kiinnostunut sinusta vielä parin oharin, pettämisen ja muun sekoilun jälkeen, niin hän on luultavasti kiihkeä, kiinnostunut sinusta tai muuten umpihullu.
- Liian_vaikeaako
Helpompaa on ottaa piparista kiinni ja katsoa, miten nainen reagoi: positiivisesti vai negatiivisesti.
Liian_vaikeaako kirjoitti:
Helpompaa on ottaa piparista kiinni ja katsoa, miten nainen reagoi: positiivisesti vai negatiivisesti.
Eli tarttuuko sinusta joku tauti vai eikö.
- Käyttäytyyujosti
Mutta silmät ovat sielunpeili. Pinnan alla kuohuaa sulaa tulivuorta.
- silmätkatsomistavarten
mene vittuun siitä tyhjää raapimasta!
- Miksihän
silmätkatsomistavarten kirjoitti:
mene vittuun siitä tyhjää raapimasta!
Miksi? :(
- alahanlaputtaa
Piruako toljotat siinä kuin mikäkin PÖLLÖ!
- Missätoljotan
alahanlaputtaa kirjoitti:
Piruako toljotat siinä kuin mikäkin PÖLLÖ!
Milloin? :(
- Siksisilloin
Oletko tyhmä!? Kun kyselet siinä vain! Alahan painua siitä hevonvittuun vaikka!
- Imnotstupiidooo
Siksisilloin kirjoitti:
Oletko tyhmä!? Kun kyselet siinä vain! Alahan painua siitä hevonvittuun vaikka!
Miks just hevonvittuun eiks ois parempi possun? :D
- eikukiittämään
Uskaltaako ujo edes haarojaan levittää rakkaalleen? Antaa ujon olla ja mennä! Mitä siitä siittämään!
- Mikseiuskoltais
eikukiittämään kirjoitti:
Uskaltaako ujo edes haarojaan levittää rakkaalleen? Antaa ujon olla ja mennä! Mitä siitä siittämään!
Ujot on yleensä just niitä intohimoisimpia. Pinta vain herkkää, mutta pinnan alla tunteet kuohuu.
- Ujojakiihkeä
Tiedät kun kohdalle osuu.
- Alkup
Niin tiedän, koska olen itse sellainen - oikeassa seurassa. Lähinnä mietin että pystyykö tuon miehenä aistimaan jostain, silmistä, eleistä tms.?
Jaaha en tiedä ujo ei näyttäydy, kiihkeä katsoo salaa. En tiedä mutta silmistäni aina tietää mitä katson joten olen nykyään varovainen koska
Minä paljastuin katsomasta ja en tienyt että minusta näkyi. En voi itselleni mitään mutta katson varustuksen jos kertoisit minulle miksi katson sen. Katson ihmisen jos näyttää hyvältä katson kaiken vaikka en ole kiinnostutnut siitä se on vain luotoinen asia, joka menee enne järkeilyn. Haluan silmilleni jotain koska viimeksi sain miehen ujoksi kun katsoi kypärää jossa oli kuulokkeet sopi hyvin miehelle.katson silmiin sen jälkeen käyn kehon ja katson taas. Ja ujo katse takaisin. Minua hävetti.
En tiedä mutta silmäni vielä rekisteröi. Haluan laput silmille että voi hyvällä omalla tunnolla käppäillä. Olen kiinnittänyt nykyää enemmän huomioo ympärille ja höpisen kaikille luontevasti.
Olen varmaan hulluksi tullut.En halua jutella enää ahdistaa mutta moni kyselee kuulumisia kun kesällä olin mangeetti lapsien kanssa.
Ukkoseni oli mustiksena kun oli minun kanssa langoilla. Pitäisi vaan alkaa säilkymään ja näyttää sellaiselta tai laittaa pyykki pojat roikkumaan ettei vaan hymy tule. Pitää saada pois itsestä tämmöiset liian helposti lähestyvä sanoma. Että mieskin luottaa koska minulle
Erittän tärkeää olla luotettava.
- mnbnmnbmn
Tunnistaa helposti siitä, että niillä on pentuja iso lauma, ensimmäiset jo teininä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad611179- 42891
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että326657- 51651
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän116626- 51618
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38605- 93600
- 75566
- 56564