Operaatio???

Mistä nuita sotahulluja sikiää tähän kuntaan ?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

väärtipäivien ohjelmakin yhtä militaarihypetystä, eikö se jo riitä, että Syyria räjähtelee ja lastut lentelee tänne saakka????

Äänestä

sanoppa muuta ko ei osata muutako sotaa sotaa ........hulluja on monia &&&&&

Äänestä
  • Laittakaapa vanhat "rajaherrat" rivit ojennukseen ja menkää ottamaan puuttinia vastaan etujoukoissa . On itänaapuri pistänyt rajan pinnassa suuren sotaharjoituksen pystyyn . Saattaa olla kohta on muitaki ko pakolaisia täällä ja meistä tulee pakolaisia .

    Äänestä

Yks oli torstain kyselytunnilla tarkkaavaisena takarivissä ja selaten juutuupia . Hyvä esimerkki miten toimitaan valtakunnallisissa lähetyksissä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


sisis kirjoitti:

Mistä nuita sotahulluja sikiää tähän kuntaan ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu