Onko syytä epäillä jtkn?

Aloin kyselemään onko normaalia chattäily kun vaimoni jakaa omaa sähköpostiosoitetta vieraille miehille ja on kuviakin alkanut ilmestymään onko hän alkanut etsimään uutta kumppania vai mikähän tässä olis takana?? Viestit alkavat ...hei hani tai jtkn sellaista....???
2663
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kysy häneltä miksi hän tekee noin!

Äänestä
  • ja puutu ajoissa. Sitten keskustelu ja kokeile, onko mahdollisuutta vaikuttaa mahdollisiin syihin, miksi hakea vierasta.

    Toivon kaikien pohtivan tarkkaan, ennen kuin lähtevät ns. naimaan muita. Usein se tuhoaa suhteen ja monessa tapauksessa enemmän, kuin olisi alumperin tajunnutkaan.

    mies vantaalta

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Huolestunut... kirjoitti:

Aloin kyselemään onko normaalia chattäily kun vaimoni jakaa omaa sähköpostiosoitetta vieraille miehille ja on kuviakin alkanut ilmestymään onko hän alkanut etsimään uutta kumppania vai mikähän tässä olis takana?? Viestit alkavat ...hei hani tai jtkn sellaista....???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu