Miksi kiusaat atm?
helka on paha ihminen
pahatätiolet
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Siksikö koska hän ei pysty olemaan niinkuin joku toinen?
Nyt en tiedä miten Helkaa voi sanoa pahaksi ihmiseksi kun pitäisi yksilöidä kuka tai mikä atm on.
Helka on oikeasti tason nosto tämän sivuston jutuille oikeasti.
Helka jatkakoon siitä mihin on jäänyt.
Atm sen sijaan voisi aloittaa, kuka hän sitten onkoon, yksilöitymisen massoittumisen sijasta
"Helka on oikeasti tason nosto tämän sivuston jutuille oikeasti.
Helka jatkakoon siitä mihin on jäänyt."
http://keskustelu.suomi24.fi/t/13797976/epaonnistunut-itsarissakin#comment-80728327
Helka on tavallaan tämän hedonistisen ajan naispuoleinen ristiretkiläinen joka puolustaa yksin naisia ja feminismiä sairailta, epäkypsiltä ja aggressiivisiltä klopeilta. Helkalle pitää nostaa hattua että se jaksaa korjata näitä urpoja jotka tappelevat tuulimyllyjä vastaa. Sitä paitsi Helkan kommentit ovat fiksuimpia palstalla mutta palstaidarit ottaa ne itseensä eikä osaa poimia niistä sitä järjen sanomaa.
Todisteet vielä edellisestä: http://keskustelu.suomi24.fi/t/13797976/epaonnistunut-itsarissakin#comment-80728327
Kai se katkeroittaa akkaa kun ikää on jo 64 vuotta ja aika ajanut pahasti oki. Ei sieltä vuodesta 65 pysty ymmärtämään nykymaailman menoa, vaikka yritys onkin kova.
Helkalla on itsetunto ongelma joka johtuu kasvatuksesta. Hän ei ole saanut myötätuntoa osaksensa joten ei pysty itsekkään sitä tuntemaan.