http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015091320342653_uu.shtml
Tarvetta on mm. talvitakeille!
Jotta saadaan mustaa patukkaa ja kebabkikkeliä lisää tänne.
Vastapalveluksena naiset avaavat haaransa...niille jotka saapuivat maahan.
Te saatte vittuilut päälle.
Tarvetta on mm. talvitakeille!
Jotta saadaan mustaa patukkaa ja kebabkikkeliä lisää tänne.
Vastapalveluksena naiset avaavat haaransa...niille jotka saapuivat maahan.
Te saatte vittuilut päälle.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Autetaan vaan naisia mutta pesismailoilla.
Miksi olette ilkeitä meille kantasuomalaisille miehille?
Musta muna kiinnostaa näitäkin suomalaishuoria.
Tota niin...
Mun takki on arvokkaampi kun tuo paskajoukko yhteensä..
Ja mun koko on niin suuri että mahtuis 2 etelän hinttaria takin sisään.
Minulla on paljon vaatteita joita en tarvitse. Varmaan 10 paria kengiä, kolme takkia, t-paitoja varmaan 30 joita en käytä. Ostan paitojakin ja sitten käytän niitä pari kertaa ja mietin että ei se ollutkaan mun tyliä tai sopiva joten paidat jää käyttämättä. Viime talvena ostin talvitakin jota käytin kerran kun minusta se ei ollut ollutkaan tyylikäs. En mä osaa pukeutuu ja ostan turhaan vaatteita mutta en mä aio kyllä pakolaisile niitä antaa. Heitän ne varmaan roskiin jossain vaiheessa.
Niinpä. Mieti nyt kun joku ahmed paukuttaisi menemmään sinun käytetyt bokserit nilkoissa teinin immenkalvoa sirpaleiksi.
Vitun huorat...
Totta helevetissä sitä ollaan vihasia ku verot nousee, työttömyys kasvaa ja siltikkin otetaan lisää verenimijöitä..
Mitä vittua nää kusipäät oikeen luulee tapahtuvan?
Hyvä vaan jos mutakuonot kuolee pakkaseen.. Laitetaan toiset mutakuonot hautaamaan ne että ei tule lisäkustannuksia valtiolle.
Eihän suomalaisista läskipersuista olekaan mihinkään kaivuu tms. hommiin, hyvä jos kunto riittää tuopin nostamiseen.
Eihän niille saatanan muslimipaskoille edes kelpaa kristittyjen vaatteet.