Tiedän erään pariskunnan jotka olleet yhdessä n.4v. Mies pettänut malkein alusta saakka, ja pettää jatkuvasti vieläkin. Nainen ei tiedä mitään siitä, epäilee kyllä.
Kysynkin nyt MIKSI seurustella ja asua yhdessä jos kuitenkin mieli tekee olla vapaana ja hyppiä pedistä petiin????? Mitä järkeä??
Kysynkin nyt MIKSI seurustella ja asua yhdessä jos kuitenkin mieli tekee olla vapaana ja hyppiä pedistä petiin????? Mitä järkeä??
Vastaukset 2
Vanhimmat
miljoonan dollarin kyssäri. Siihen jos vastauksen sais...
Miksi seukkaava ihminen väittää olevansa sinkku?
Miksi yksi kumppani ei riitä kun on sitoutunut?
Miksi seukatessa pitää lääppiä ja vongata muita kuin omaa kumppania?
Ja mitä vielä.. onkohan se jotain oman itsetunnon pönkittämistä ja todistelua siitä että saa kyllä seuraa vaikka oma kumppani jäiski historiaan? ken tietää..
oma ex-vaimoni kävi vieraissa liittomme aikana. Tämä lopulta kaatoi suhteemme.
Merkittävimpänä tekijänä ehkä se, että ei voinut luottaa enään toiseen, ei missään tai mitenkään.
Ihmetyttää vain, ett on nyt jättänyt ainakin yhden ja merkittävimmän ulkopuolisen suhteensa. Tai ainakin näin antaa ymmärtää.