http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1442462311087.html
Tauski hakkasi Hennan ja Henna uskoi viimeiseen iskuun saakkaa että jännämies muuttuu kunnolliseksi ja kiltiksi.
Tauski hakkasi Hennan ja Henna uskoi viimeiseen iskuun saakkaa että jännämies muuttuu kunnolliseksi ja kiltiksi.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Semmosia ne naiset on. Ei ole mikään uutinen.
Naisella jännämiehen spermat vitussa
Tauski on raju rakastaja, hänen kanssaan ei ole tylsää!
Minä en sääli lainkaan naisia jotka valittava perheväkivallasta. Miehen voi jättää ensimmäisen lyönnin jälkeen. Jos jää hakattavaksi on se oma valinta, turha siitä on ulista. Sitä saa mitä tilaa.
Tämä.
No, nyt meille virtaa "jännämiehiä, " Naiset saa kasvattaa mieleisekseen, ruokkia ,vaatettaa ,rahoittaa ja ottaa välillä kunnolla turpiinsa jos ruoka ei ole valmiina ,kun prinssi saapuu kotiin ja ruokalaji ei ole sellaista kuin äiti teki.
Kymmeniä tuhansia 20-30 vuotiaita tummia ja tulisia suklaasilmiä, aivan ihania miehiä. Niistä riittää kaikille vanhoille piioille, eivät ole turhan tarkkoja kunhan ne syöttää ja juottaa hyvin.