Miksi DarkFear on neitsyt?

Kaikkihan sen tietää, että DarkFear on neitsyt, mutta haluaisin tähän ketjuun keskustelua sen asian syistä. Itse veikkaan että suurin syy DarkFearin neitsyydelle on se hänen aspergerin oireyhtymä ja siihen liittyvä täydellinen tilannetajun puute. Eilenkin jouduin poistamaan hänet Itäharjun Prismasta, jossa hän työnsi urheiluosastolla myytävää pesäpallomailaa persereikäänsä ja samalla huusi "Yusuf! Kovempaa! UUUUH!!!"

Huomionarvoinen seikka on se, että DarkFearin perse on amputoitu ja hänen selkänsä ja jalat muodostavat pystysuorassa koveran linjan.

10

109

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • nihhhhhhhhhhh

      Asperger, munattomuus niin psyykkisessä kuin fyysisessäkin mielessä sekä aseksuaalisuus/latentti homoseksuaalisuus.

    • FartFear

      Mikä on DarkFearin markkina-arvo?

      • sehänonde

        Alemman tason HC-ätmin pieru


    • Musta tätä ketjua voi hyvällä syyllä kehua kirjallisuudeksi.

      • LFear

        Darkkiksen kuoleman jälkeen on ehdottomasti kirjoitettava elämänkerta: "DarkFear, elämäni ikuisena neitsyenä"


      • Prismanroskis

        Aivan. Sinänsä sukkelaa, että DarkFearia ja Mariaa, Jeesuksen äitiä ja Jumalansynnyttäjää yhdistää sama asia: molemmat ovat ikuisia neitsyitä.
        Muuta yhteistä heilä ei sitten olekaan: Siinä kun Maria on taivaan kuningatar, DF on Varissuolla vuokrayksiössä asuva, neljääkymmentä käyvä sasikaljuuntunut HC-ATM.


    • DF-fani

      Kysymys kuuluukin miten se voi työntää mailaa persreikään jos se on amputoitu?

      • yyyhhuuui

        Hyvä kysymys. Onko DarkFearin perä täysin ummessa? Onko hänellä avanne?
        Se selittäisi, miksi Darkkis ei voi liikkua missään ihmisten ilmoilla. Onhan se noloa sontapussi kyljessä yrittää iskeä naisia. Varsinkin kun finan käytön takia meisselinsäkään ei seiso.


    • miesvm_1967x

      Aika mauton ketju :P

      • maiskis_nam

        No odotahan muutama päivä kunhan saadaan pikantisti paskaa tähän soppaan, niin johan alkaa makua löytyä......


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko tyytyväinen viime tapaamiseemme?

      Vai toivoitko sen menevän toisella tavalla? Miten?
      Ikävä
      67
      2801
    2. Nyt se sit loppuu

      Et ei enää nähdä ja yhteyttä pidetä.
      Ikävä
      46
      2554
    3. Kuoleman pelko katosi

      Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä
      Hindulaisuus
      431
      2217
    4. Viikonloppu terveiset kaivatulle

      tähän alas ⬇️⬇️⬇️
      Ikävä
      79
      2128
    5. Jos sitä keittelis teetä

      Ja miettis mitä mies siellä jossain touhuilee... ☕️
      Ikävä
      95
      1956
    6. Myötähäpeä kun näkee sut,

      tekisit jotain ittelles. Ihan hyvällä tämä!
      Ikävä
      32
      1692
    7. Huomenta ........

      Huomenta 💗 Tiedän, että tuntuisit hyvälle.
      Ikävä
      12
      1526
    8. Kuhmolainen on selvästi kepun lehti

      Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan
      Kuhmo
      17
      1477
    9. Mitä nämä palautteet palstalla ovat?

      Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?
      Ikävä
      26
      1283
    10. Ei mun tunteet

      ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil
      Ikävä
      18
      1165
    Aihe