Kaikkihan sen tietää, että DarkFear on neitsyt, mutta haluaisin tähän ketjuun keskustelua sen asian syistä. Itse veikkaan että suurin syy DarkFearin neitsyydelle on se hänen aspergerin oireyhtymä ja siihen liittyvä täydellinen tilannetajun puute. Eilenkin jouduin poistamaan hänet Itäharjun Prismasta, jossa hän työnsi urheiluosastolla myytävää pesäpallomailaa persereikäänsä ja samalla huusi "Yusuf! Kovempaa! UUUUH!!!"
Huomionarvoinen seikka on se, että DarkFearin perse on amputoitu ja hänen selkänsä ja jalat muodostavat pystysuorassa koveran linjan.
Miksi DarkFear on neitsyt?
10
153
Vastaukset
- nihhhhhhhhhhh
Asperger, munattomuus niin psyykkisessä kuin fyysisessäkin mielessä sekä aseksuaalisuus/latentti homoseksuaalisuus.
- FartFear
Mikä on DarkFearin markkina-arvo?
- sehänonde
Alemman tason HC-ätmin pieru
Musta tätä ketjua voi hyvällä syyllä kehua kirjallisuudeksi.
- LFear
Darkkiksen kuoleman jälkeen on ehdottomasti kirjoitettava elämänkerta: "DarkFear, elämäni ikuisena neitsyenä"
- Prismanroskis
Aivan. Sinänsä sukkelaa, että DarkFearia ja Mariaa, Jeesuksen äitiä ja Jumalansynnyttäjää yhdistää sama asia: molemmat ovat ikuisia neitsyitä.
Muuta yhteistä heilä ei sitten olekaan: Siinä kun Maria on taivaan kuningatar, DF on Varissuolla vuokrayksiössä asuva, neljääkymmentä käyvä sasikaljuuntunut HC-ATM.
- DF-fani
Kysymys kuuluukin miten se voi työntää mailaa persreikään jos se on amputoitu?
- yyyhhuuui
Hyvä kysymys. Onko DarkFearin perä täysin ummessa? Onko hänellä avanne?
Se selittäisi, miksi Darkkis ei voi liikkua missään ihmisten ilmoilla. Onhan se noloa sontapussi kyljessä yrittää iskeä naisia. Varsinkin kun finan käytön takia meisselinsäkään ei seiso.
- miesvm_1967x
Aika mauton ketju :P
- maiskis_nam
No odotahan muutama päivä kunhan saadaan pikantisti paskaa tähän soppaan, niin johan alkaa makua löytyä......
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791492
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431081No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall1941011Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38755- 14690
Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21680- 37673
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30671Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17603
