Ette te ääliöt vasurit voi tietää

sdsdsddsdsds

mitä nämä tänne tulevat nuoret muslimimiehet todellisuudessa ovat, tai mitä ovat tehneet. Ja sitä on todellisuudessa aika mahdoton saada selville.

Joka tapauksessa sieltä tulee Eurooppaan/Suomeen myös rikollisia, ja varmasti myös terroristeja. Sitähän eivät ole poliittiset johtajatkaan kieltäneet, eräs mamu myös kirjoitti että Isis on vannonut valtaavansa Euroopan. Ja tämä muslimi-invaasio on siihen hyvä pohja, Ruotsi on jo todella pahoissa ongelmissa vaikka valtamedia ei siitä kerro.

Mutta se on ainakin varmaa että suurin osa Irakilaisista tulijoista, on pelkkiä elintasoturisteja - ei todellisia pakolaisia.

12

66

    Vastaukset 12

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mieseioikeintiedä

      En ymmärrä miksi vasureita sekoitat tähän asiaan, ei heillä minun tietääkseni ole asian kanssa mitään tekemistä, sinulla on ehkä sellainen kotikasvatus vaan vai onko Sipilä ja Stubb vasureita kun hankkivat savulihoja meille sen kun ehtivät, olekkos ottanut selvää, esimerkiksi Tornio Kemi alueelta ei ole yhtään vasemmiston edustajaa ajamassa pakolaisten maahan ottoa, kyllä ne on kepu ja kokoomus jotka näitä himoaa.

    • Ääliövasuri

      Totta, ääliövasuri ei voi tietää kaikkea. Mutta väitänpä että sama tilanne on teilä ääliönatseilla.

      • pokarukka

      • hehehehehehee

        Etkö tiedä että natsit katosivat viime vuosisadalla, vasurit eivät.


      • Ääliövasuri
        hehehehehehee kirjoitti:

        Etkö tiedä että natsit katosivat viime vuosisadalla, vasurit eivät.

        Siinä meillä taas oikea ajatusten Tonava.


      • juutuleemeillekkin

        juu siellä on irakin pojat päiväleikeissään.


    • kelleääni

      Sanokaa nyt, mikä on sellainen puolue, mikä ei hyysää pakolaisia? Onko Suomessa ollenkaan ja jos ei ole, pitäis kai perustaa.

      • pääpukarimääräätoinenper

        On sellanen juttu että siellä ei yksi puolue saa asiaansa läpi kun toiset ovat erimieltä johan se on huomattu jos ei ota pakolaisia niin voi lähteä nosteleen.


      • asdfgasdfgsd

    • gffjgkioiolik

      Tai kääntää takkinsa.......niin kuin persut. Tällä vauhdilla kuluu hihat puhki, kun sitä jatkuvasti tekee

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Anni Ihamäki saa tylyä kommenttia TTK:sta - Erityisesti tämä "vääryys" ärsyttää

      Kaikille ei ole mieleen se, että Anni Ihamäki on mukana uudella Tanssii Tähtien Kanssa -kaudella. Ihamäki saa varsin ty
      Kotimaiset julkkisjuorut
      40
      1326
    2. Päivän Riikka: Pandan suklaatehdas Jyväskylästä Viroon

      Menkää töihin! Viroon! --- Liki sata vuotta kestänyt suklaantuotanto makeisvalmistaja Pandan tehtaalla Vaajakoskella pä
      Maailman menoa
      314
      1143
    3. Tiesitkö? Vappu Pimiän ensimmäinen aviomies ei ole Teemu-rakas

      Vappu Pimiä on tätä nykyä naimisissa Teemu Huuhtasen kanssa. Pimiä on toista kertaa naimisissa, sillä ensimmäinen liitto
      Kotimaiset julkkisjuorut
      28
      958
    4. Mitä et ole valmis sietämään ihmissuhteissasi ja miksi?

      Aiemmin jo kyseltiin mitkä vaatimukset olivat mielestänne liiallisia. Kyselläänkin nyt sitä, että millaisilla asioilla s
      Sinkut
      304
      933
    5. Älä nyt ylikuormitu vaikka sinusta pidänkin rakas nainen

      Tiedän, että olet minulle oikea. En halua pilata tätä juttua malttamattomuudella, mutta epäilen. Haluan vain olla lähel
      Ikävä
      33
      791
    6. Kai mua vähän

      Masentaa tämä kaikki. Tämä koko meidän välinen juttu on niin vaikea… Voitaisiinko molemmat lopettaa tilanteen ruokkimine
      Ikävä
      128
      735
    7. kolme tunnistetta kaivatustasi

      Anna kolme tunnistetta kaivatussasi!
      Ikävä
      47
      686
    8. Treffi-ilmoituksia!

      Tähän avaukseen voipi treffeille halukkaat laittaa oman - lyhyen - vapaamuotoisen hakunsa,burneri emaileinee). Tavoitte
      Sinkut
      193
      682
    9. Riittäisikö se

      Että nähtäisiin viikonloppuisin? Naiselta.
      Ikävä
      61
      605
    10. Olenko käsittänyt oikein?

      Tykkäät, mutta et halua mitään (ymmärrän kyllä syyn miksi et).
      Ikävä
      40
      546
    Aihe