Mikä siinä on niin kamalaa tutstua ätmeihin? Nyt selityksiä ja vähän sasssiin.
Nyt naiset heti selittäkää
Nyt-heti-selittäkää
9<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Nyt heti ätmit selittäkää miksi ette huomaa AT naisia??
Koska kökötätte vain kotonanne piileskelemässä.
Olisin valmis seurustelemaan AT-naisen kanssa. En ole ulkonäkökeskeinen ja annan painoarvo enemmän hyvälle henkiselle yhteensopivuudelle. Olen hakenut seuraa netin deittipalstoilta, mutta ilman tulosta. Nämä AT-naiset tuntuvat olevan yhtä valikoivia kuin muutkin naiset.
En tunne yhtään at naista, missä niitä on ja kelpuuttaisin heti.
Kelpuuttaisit siis yli 25-v käytetyn naisen?
Kyllä jos sen luonne olis mukava
Moni nainen tutustuu ätmeihin lukemalla tätä palstaa.
Minulla on ätmeistä irl sellainen kuva että he hikoilevat jännittyneenä kädet hiessä kuvittelevat että parisuhdekelpoisuus on sama kuin naintikelpoisuus. En kyllä ätmeille ole antanut mut en tiedä mitä ne alemman tason miehet deittimarkkinoilla ovat. Surullisinta on se että ripustautuvat ja pelkäävät joka hetki menettävänsä minut (siis tuttavuuden) koska heiltä puuttuu itsevarmuus eivätkä kenties ole sisäistäneet sitä ettei ketään voi pakottaa rakastamaan. Eikä ketään voi omistaa. Mitä aktiivisempia he ovat yhteydenotoissaan sen kauemmaksi pötkin karkuun koska se on niin tavattoman ahdistavaa kun huonoitsetuntoinen reppanamies koittaa saada minua itselleen. Seiskää omilla jaloillanne älkääkä antako jonkun yksittäisen kusipäänaisen sekoittaa maailmaanne.
Tunnen pari ätmiä ja he ovat hiljaisia ujoja nörttejä jotka ei uskalla pitää naista kädestä kiinni. Koulussa piti tanssia mutta ätmit ei halunneet tanssia tyttöjen kanssa.