Laserhoidot Seinäjoella?

puffyeye

Onko Sjoella saatavilla laserhoitoja missään? Haluaisin mennä poistattamaan verisuonen silmän alta. Kertokaa kokemuksia

2

182

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ryppyrusina

      Onhan Seinäjoella ainakin Lääkärikeskuksessa (Lääkäritalo) ainakin Epilaser Oy. Se on osoitteessa Vapaudentie 26. Googleta epilaser seinäjoki.
      Kokemusta ei minulla ole. Harkitsen tässä pahimpien kurttujen siloittelua. Ikää on jo sen verran ettei niiltä ole välttynyt millään konstilla.

      • Hyväkäs

        Maksaa aika paljon ja tuleeko edes yhdellä käynnillä kuntoon. Ekaks joudut kuitenkin käymään siellä näytillä ja sekin maksaa. Sitten vasta joskus tehdään hoidot.
        Katso heidän sivultaan hinnastoa (se löytyy siitä yläosasta)!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      76
      5245
    2. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      66
      4663
    3. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      125
      4601
    4. Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?

      Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san
      Ikävä
      338
      1937
    5. Kerro kaivattusi etunimi

      Miehille..
      Ikävä
      87
      1582
    6. 92
      1514
    7. Sulla on mies

      Aivan liikaa naisia.
      Ikävä
      257
      1476
    8. 335
      1145
    9. Kadutko mitään?

      Minä kadun ikävässä kirjoittamista, mutta en saa sitä tekemättömäksi.
      Sinkut
      200
      991
    10. Pääsit koskettamaan

      Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.
      Ikävä
      52
      943
    Aihe