Miten naisiin voi tutustua?
Olen sinkku
ihminenminäkin
1268
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
naisia on liian vähän valitettavasti kun naisiksi lasketaan vain kauniit ja alle 22 vuotiaat seksi misut.
Ei niitä voi riittää jokaiselle papalle ikään katsomatta :( :( :(
Plus ne ei laske normaaleja ja siitä alemmas päin meneviä vaihtoehdoiksi...
Ei naisiin voi tutustua, mistä sellaista olet kuullut.
Ei mitenkään kun 35-40 v naiset on tosi nirsoja.
Olemalla itsesi.... Hakeutumalla ihan silleen arjen tilanteiden kautta ihmisten seuraan ks jutella normaalisti
Levitä kenkälankkia naamaasi ja käsiisi, leikkauta itsellesi kukkakaalikampaus ja värjää tukkasi ihan mustaksi. Sitten peruna poskeen ja peilin edessä opettelet mongertamaan jotain. Huono englantikin menettelee jos ei mielikuvitus pitemmälle riitä.
Sitten vain kaupungille iltasella! Ainakin täällä Oulussa paikalliset eloveenat ovat vako märkänä seuraasi änkeytymässä!
Voita vaikka lotossa jolloin automaattisesti tulee kemiaa kun on rahaa.
Opettele ottamaan turpaan (= saamaan ohareita ja "ei kiitos"-viestejä) oikein olan takaa, se on paras keino jos osaat olankohautuksella unohtaa kaikki ne unelmanaiset jotka unohtavat sinut silmänräpäyksessä... eli tietty "tyhmyys" on avuksi naisiin tutustumisessa.
voit totutella naisen kauneuteen edeltä. käy pimeään huoneeseen sänkylle pitkäkesi. aseta tabletti rinnan korkeudelle silmien eteen ja seuraa you tubelta hyvää tallenneta noin lähituntumassa selittävän naisen hyvässä asennossa hölpötellä korvaasi mukavat juttunsa. Tunnelma on he heh heh ehe henkeäsalpaaava
Mahdotonta on tutustua naisiin. Yritin noin 273 kertaa mutta sain aina pakit.
https://www.facebook.com/groups/1709459315952078/?fref=ts
facebookissa uusi sinkku/treffi/keskustelupalsta, avattu juuri ja jäseniä kaivataan, tarkoitettu -60 ja -70 luvulla syntyneille, jos kuulut niihin niin mukaan vaan :)
oli facebook sinkkupalsta tai mikä vaan niin ei naiset tule vastaamaan. Netti tekee naisista todella nirsoja.