Joka on luonteeltaan todella mukava ja kaiken lisäksi sängyssä todella hyvä. Yh:n pimpero tuntuu aivan yhtä hyvältä kuin synnyttämättömän naisen pimpero. Naisen lapsen kustannuksiin en osallistu millään tavoin vaan sen saa maksaa lapsen isä jonka kanssa nainen ei halua olla missään tekemisissä kunhan elatusrahat tulevat ajoissa.
Olen iloinen että pääsin ennakkoluuloistani ja oli rohkeutta tutustua tähän yh-naiseen. Tulevaisuudessa hommataan sitten ehkä yhteisiä lapsia joiden kustannuksiin mielellään osallistuukin. Se on harhaluulo että yh:t olisivat jotenkin helppoja saaliita, he katsovat lapsettomia naisia tarkemmin kenet kelpuuttavat ja jos nainen on kunnollinen pannkitilin saldolla ei ole mitään merkitystä. Luonnevikaiset ätmit ovat joka tapauksessa täysin poissa laskuista yh-naisille eihän noita ätmejä uskaltaisi päästää lapsen lähettyville.
tapasin ihanan yh-naisen
17
54
Vastaukset
- PalaHeletissä
Tämä on törkeää kurpan ppropagandaa!!!
- miesvm_1967x_out
Ai hyvä sängyssä vai? No ei sitten oo ainakaan mun exä :D :D Muuten tuntisit kohtalosi raskaimman kautta :P
- Jännäjere
Kiva, että oot ottanut huolehtiakses mun pennuista. Mä voin sitten rauhassa siittää uusia jollekin toiselle horolle.
Mä voin joskus tulla käymään. Sä voit sinä aikana pitää seuraa mun lapsille lastenhuoneessa kun mä ja sun muijas muistellaan vähän menneitä.- kskdkek
Aijaa, kuule meillä se menee kuule niin että sen mukulan isällä ei ole mitään asiaa meidän taloon vaan viedään se muksu ennalta sovittuun tapaamispaikkaan josta se isä käy hakemassa sen kun on tapaamisajat ja sanaakaan ei naiseni vaihda sen kakkakökkäreen kanssa.
Viimeksi tuli hyvä mieli kun halusin ärsyttää tätä äijää niin aloin hieromaan naiseni peppua kun lähdettiin. Katsoin sivusilmällä että siinä äijä kiristeli hampaitaan kun toinen mies koskettelee naista johon hänellä oli pääsy vielä jokin aika sitten ja äijä joutuu itse hakkamaan hanskaan samalla kun meitsi höyläilee hänen lapsensa äitiä, heheh. - Ex----------PUA
kskdkek kirjoitti:
Aijaa, kuule meillä se menee kuule niin että sen mukulan isällä ei ole mitään asiaa meidän taloon vaan viedään se muksu ennalta sovittuun tapaamispaikkaan josta se isä käy hakemassa sen kun on tapaamisajat ja sanaakaan ei naiseni vaihda sen kakkakökkäreen kanssa.
Viimeksi tuli hyvä mieli kun halusin ärsyttää tätä äijää niin aloin hieromaan naiseni peppua kun lähdettiin. Katsoin sivusilmällä että siinä äijä kiristeli hampaitaan kun toinen mies koskettelee naista johon hänellä oli pääsy vielä jokin aika sitten ja äijä joutuu itse hakkamaan hanskaan samalla kun meitsi höyläilee hänen lapsensa äitiä, heheh.Partaansa nauroi, kun aisuri joutui tyytymään käenpoikaseen ja porsineeseen, käytettyyn naiseen.
- SirkusPyörii
Eikö sinua häiritse yhtään, että naisesi on joskus aikoinaan päästänyt päällensä ähkimään miehen, jonka kanssa "ei halua olla missään tekemisissä" ja vielä pyöräyttänyt tälle kakaran?
- TämäOnFakta
Nimenomaan MIETI sitä vaikka nyt pillun ensihuumassa itsllesi muuta uskotteletkin. KUNNON nainen ei tee lapsia paskalle!!!!
- ksldlwow
Minua tämä ei haittaa ollenkaan kun naisellani ei paljon muita miehiä ole ollut ex-miehensä lisäksi. Paljon enemmän minua häiritsisi lapseton nainen joka on ollut patjana kymmenille tai jopa sadoille jännäjareille, ne vasta ovat jäteläjiä naisiksi, kymmenet miehet ruiskuttaneet siemenet sisään ja on pantu suuhun ja peräaukkoonkin. Yh-nainen on nöihin verrattuna kuin neitsyt.
- VilleVattu
Ei noista kirjoituksistasi päätellen kyseistä naista näyttänyt miesten suhteen nytkään paljon lykästävän.. Aika P vaikutat olevan mieheksi sinäkin !
VilleVattu kirjoitti:
Ei noista kirjoituksistasi päätellen kyseistä naista näyttänyt miesten suhteen nytkään paljon lykästävän.. Aika P vaikutat olevan mieheksi sinäkin !
Kyllähän tuo on yh nainen, joka haluaa nostaa itsensä jalustalle vrt. kollegoihinsa joilla ei ole lapsia.........manipulointia, siinä missä monella muullakin kun agendaansa ajaa.....
- EttäTiedäkkinSe
Täältä et saa hyväksyntää Teollesi!
- tgSGSGSC
Miten sä kehtaat!!!!! :(
- Ex----------PUA
Luin otsikon: tapasin lihavan yh-naisen.
Mikä lieneekin se oikea nimitys tälle kurppapropagandalle. Tai aisurin rationalisoimiselle. - kaikkeasitäkuulee
Onnea sulle jatkossa. Jotain kertoo naisen luonteesta ja kypsymättömyydestä se, ettei halua olla missään tekemisissä lapsen isän kanssa. Äkkiä vaan lapsi isälle. Lapsellista hommaa.
Oletko miettinyt, ettei hän ole yh pelkästään sen takia, että lapsen isässä olisi vikaa? Parisuhteessa on aina kaksi ja kukaan ei yksin tee siitä huonoa. Syytä molemmissa.
Toivottavasti on jotain oppinut edellisestä suhteestaan. Toivottavasti kun saatte yhteisiä lapsia, huolehditte myös jo olemassa olevasta."Parisuhteessa on aina kaksi ja kukaan ei yksin tee siitä huonoa. Syytä molemmissa."
Olen vahvasti eri mieltä.......yksi riittää ja se pitäisi olla kaikille järkeville ihmisille ihan selvä asia.....- äläotayyhootapliis
MGTOW kirjoitti:
"Parisuhteessa on aina kaksi ja kukaan ei yksin tee siitä huonoa. Syytä molemmissa."
Olen vahvasti eri mieltä.......yksi riittää ja se pitäisi olla kaikille järkeville ihmisille ihan selvä asia.....Ne yyhoot haukkuu aina eksiään. Mielestäni moni lapsi olisi kuulunut paremminkin isälleen kuin äidilleen joka on työtön huora.
Jos mä olisin yyhoo kasvattaisin lapsen aikuiseksi ennenkun alkaisin miettiä perseen jakamista!!!!!! äläotayyhootapliis kirjoitti:
Ne yyhoot haukkuu aina eksiään. Mielestäni moni lapsi olisi kuulunut paremminkin isälleen kuin äidilleen joka on työtön huora.
Jos mä olisin yyhoo kasvattaisin lapsen aikuiseksi ennenkun alkaisin miettiä perseen jakamista!!!!!!Noh, enhän minä sitä tarkoittanutkaan, että miehessä olisi läheskään aina ainakaan sen enempää vikaa, kuin naisessa..........se voi olla molemmissa tai vain toisessa, eikä se että lapset olisivat äidin kirjoilla kerro täällä Suomessa tällä hetkellä yhtään mitään siitä, että kumpi on ollut "kunnollisempi"........se nyt on kaikkien tiedossa tai ainakin kaikkien ketkä näistä asioista edes hieman tietää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1413908Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3533027Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt131937Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa101665Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41109- 71964
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar38874Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat23821- 69793
- 44784