Sinkkunaiset vastaanottokeskuksiin

heurekamies

Lähi-Idän maissa on totuttu siihen että naiset palvelevat ja viihdyttävät. Alle 30v naisia voitaisiin viedä pitämään seuraa yksinäisille irakilaismiehille, radikalisoituminen loppuisi kun saa nuorempaa naista edes silloin tällöin.

6

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ikis__M
    • Kyllä maahanmuuttajat naista saavat...

    • Taidat sekoittaa lähi- ja kaukoidän maat. Lähi-idässä ei ole totuttu "viihdyttäviin naisiin".

    • vhkyrd

      Tämä olisi paras ratkaisu kaikkien kannalta, sinkkumiehet voisivat tapailla eksoottisia naisia ja sinkkunaiset voisivat hengailla komeiden ja itsevarmojen irakilaisten sekä somalialaisten miesten kanssa.

      • Äädämi1111111111

        Vaan kun tänne ei tuoda niitä eksoottisia naisia. Tänne rahdattavan pakolaisaineksen sukupuolijakauma on pahasti vinoutunut. Jos tilannetta ei korjata, niin kohta saavat sadattuhannet tavalliset suomalaiset miehet tyytyä omaan käteensä. Runk runk, pojat! Runk runk!

        Onneksi meillä on tämä viisas hallitus, joka on ottanut suomalaisten nuorten miesten neitsyyden vaalimisen oikein sydämenasiakseen, maksaa mitä maksaa, leikataan vaikka loputkin lomarahat, että saadaan kakanvärisiä miehiä suomalaista pillua nussimaan. Ja maksajat, ottakaa muna käteen, runk runk!


    • EiAisuruudelleRy

      Kaikki yyhoot sterilointiin ja mamun patjaksi puolenvuoden siirtymä ajalla.

      Annetaan vielä mahdollisuus ensin mennä kunnialliseen palkkatyöhön, mutta jollei se onnistu niin vastaanotto keskukseen tekemään sitä mikä heille on luonnollisinta ja ainoa asia jonka osaavat.

      Säästyy neitseet ja muut kunnialliset aviovaimot näin raiskauksilta.

      Loppuu se perseenjakaminen jännämiehille ekoilla trefeillä nettideitin kautta ja verorahojen tuhlaaminen näistä poikineisiin IHANIIN MUISTOIHIN!!!!!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä on loppuelämäsi suunnitelma

      Kaivattuasi kohtaan? Olet päättänyt jotain?
      Ikävä
      113
      1208
    2. Sinkkumiehet hukkaavat tärkeän ässän hihastaan kun

      ...eivät suostu kavereiksi naisten kanssa. Mikä voi olla heillä syynä? Hyväksyvät vain naisen, joka suorastaan anelee sa
      Ikävä
      118
      1047
    3. Uskaltaisitko vielä

      Lähestyä vai et kaivattuasi?
      Ikävä
      130
      930
    4. Keitä täällä on??

      Kertokaa nimenne!! 🤔
      Ikävä
      96
      792
    5. "Kaikkien miesten asia" - kampanja on alkanut

      Miehillä on naisiin kohdistuvan väkivallan lopettamisessa merkittävä rooli. Ei riitä, ettei itse tee väkivaltaa. Miesten
      Maailman menoa
      295
      746
    6. Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä

      Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait
      Ikävä
      81
      666
    7. Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla:

      Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla: "Aina valinta ei mene nap
      Iisalmi
      54
      616
    8. Lienee aika luopua siitä kaikesta

      mitä meillä ikinä olikaan. Hassua, koska juuri mitään ei ole edes ollutkaan. En vaan jaksa tätä mahdotonta juttua enää j
      Ikävä
      64
      582
    9. Kun kohtaatte rakkauden, tarttukaa siihen

      Toimisinko jälkiviisaana toisin? Varmasti. Vaikka silloin kuvittelin tekeväni, niin kuin on oikein. Mahdollisimman siist
      Ikävä
      48
      569
    10. Mitä toivot

      Kaivattusi suhteen?
      Ikävä
      75
      504
    Aihe