Sinkkunaiset vastaanottokeskuksiin

heurekamies

Lähi-Idän maissa on totuttu siihen että naiset palvelevat ja viihdyttävät. Alle 30v naisia voitaisiin viedä pitämään seuraa yksinäisille irakilaismiehille, radikalisoituminen loppuisi kun saa nuorempaa naista edes silloin tällöin.

6

<50

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ikis__M
    • Kyllä maahanmuuttajat naista saavat...

    • Taidat sekoittaa lähi- ja kaukoidän maat. Lähi-idässä ei ole totuttu "viihdyttäviin naisiin".

    • vhkyrd

      Tämä olisi paras ratkaisu kaikkien kannalta, sinkkumiehet voisivat tapailla eksoottisia naisia ja sinkkunaiset voisivat hengailla komeiden ja itsevarmojen irakilaisten sekä somalialaisten miesten kanssa.

      • Äädämi1111111111

        Vaan kun tänne ei tuoda niitä eksoottisia naisia. Tänne rahdattavan pakolaisaineksen sukupuolijakauma on pahasti vinoutunut. Jos tilannetta ei korjata, niin kohta saavat sadattuhannet tavalliset suomalaiset miehet tyytyä omaan käteensä. Runk runk, pojat! Runk runk!

        Onneksi meillä on tämä viisas hallitus, joka on ottanut suomalaisten nuorten miesten neitsyyden vaalimisen oikein sydämenasiakseen, maksaa mitä maksaa, leikataan vaikka loputkin lomarahat, että saadaan kakanvärisiä miehiä suomalaista pillua nussimaan. Ja maksajat, ottakaa muna käteen, runk runk!


    • EiAisuruudelleRy

      Kaikki yyhoot sterilointiin ja mamun patjaksi puolenvuoden siirtymä ajalla.

      Annetaan vielä mahdollisuus ensin mennä kunnialliseen palkkatyöhön, mutta jollei se onnistu niin vastaanotto keskukseen tekemään sitä mikä heille on luonnollisinta ja ainoa asia jonka osaavat.

      Säästyy neitseet ja muut kunnialliset aviovaimot näin raiskauksilta.

      Loppuu se perseenjakaminen jännämiehille ekoilla trefeillä nettideitin kautta ja verorahojen tuhlaaminen näistä poikineisiin IHANIIN MUISTOIHIN!!!!!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä sua mies vaivaa?

      Siis oikeasti.
      Ikävä
      97
      1635
    2. 72
      1264
    3. Mitä vuosimallia kaivattusi on?

      🤣🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      90
      1232
    4. Jasmin vauhdissa

      Kyllä pitää Jassulla kiirettä, kun yhtenään menoa mun äidin, isäpuolen ja Markon kanssa Ossianin ollessa tietysti sulois
      Kotimaiset julkkisjuorut
      278
      1016
    5. 95
      929
    6. Onko kaivattusi

      seksuaalisesti vetovoimainen?
      Ikävä
      40
      914
    7. Miksi et halua kaivattusi

      kanssa suhteeseen? Onko jokin syy vaikka rakastat häntä?
      Ikävä
      80
      787
    8. Kuinka hyvin te sopisitte

      Toisillenne vai sopisivatko ollenkaan? Mitä eroja
      Ikävä
      49
      787
    9. Vinkkiä miehelle

      Huomenna olen kuudesta eteenpäin kotona, yksin… Pääsetkö/uskallatko tutustua?
      Ikävä
      55
      763
    10. 45
      705
    Aihe