Olemme neljä henkinen Suomalais/Englantilainen perhe ja etsimme lapsirakasta tupakoimatonta Au pairia Englantiin pitämään huolta lapsistamme 3 ja 5.
2/2015 alkaen 8-9 kuukaudeksi ja mahdollista jopa vuodeksi.
Asumme mukavalla ja rauhallisella alueella josta pääsee Lontooseen junalla (30min)
Kotona puhumme englantia, mutta lapset osaavat myös Suome ja sitä taitoa haluamme nyt vahvistaa. Vanhempi lapsistamme on jo koulussa joten Au pair tulisi pitämään huolta pienimmästä. Töitä Au pairille tulisi viikossa noin 20-25 tuntia työ sijoittuu välille 9.00-17.00, illat ja viikonloput ovat vapaata, joskus voi olla tarvetta viikonloppuhoidolle, mutta ilmoitamme siitä hyvissä ajoin erikseen. Ylitöistä maksamme tietenkin korvauksen.
Työ sisätlää myös kevyttä kotityötä (pyykkienpesu, lapsien jälkien siivoaminen) meillä käy siivoaja, joten siivota sinun ei tarvitse.
Pidämme kovasti matkustelusta ja olet erittäin tervetullut mukaamme, maksemme tietenkin myös Au pairin matkan.
Tarjoamme Au pairille oman huoneen johon kuuluu oma kylpyhuone, lennot, 120 euroa palkkaa viikossa, mahdollisuuden osallistua kielikurssille, matkakortin julkisiin, puhelinliittymän sekä vakuutuksen.
Halutessasi saat myös meidän tämänhetkisen Au pairin yhteystiedot.
Hakemukset: [email protected]
Parhaimat haastatteleme ensin puhelimitse ja tulemme myös suomeen Marras/Joulukuussa haastattelemaan hakijoita.
Etsitään Au pairia Englantiin
FamilyAbbot
2
198
Vastaukset
- Auppariehdokas
Haettu :)
- mahtavaa123
Haettu myös :-)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1575755
Minun rakkaani.
Haluaisin käden mitan päähän sinusta. Silleen, että yltäisin koskettamaan, jos siltä tuntuu. Olen tosi huono puhumaan, m263554- 772482
- 372049
- 331832
- 421799
- 1041730
- 211616
- 271472
Tappajamanne kiinni
Herätys koko Mikkeli! Nyt tietoa kehiin, että saadaan tämä tappaja kiinni!371378