Etsitään Au pairia Englantiin

FamilyAbbot

Olemme neljä henkinen Suomalais/Englantilainen perhe ja etsimme lapsirakasta tupakoimatonta Au pairia Englantiin pitämään huolta lapsistamme 3 ja 5.
2/2015 alkaen 8-9 kuukaudeksi ja mahdollista jopa vuodeksi.
Asumme mukavalla ja rauhallisella alueella josta pääsee Lontooseen junalla (30min)

Kotona puhumme englantia, mutta lapset osaavat myös Suome ja sitä taitoa haluamme nyt vahvistaa. Vanhempi lapsistamme on jo koulussa joten Au pair tulisi pitämään huolta pienimmästä. Töitä Au pairille tulisi viikossa noin 20-25 tuntia työ sijoittuu välille 9.00-17.00, illat ja viikonloput ovat vapaata, joskus voi olla tarvetta viikonloppuhoidolle, mutta ilmoitamme siitä hyvissä ajoin erikseen. Ylitöistä maksamme tietenkin korvauksen.
Työ sisätlää myös kevyttä kotityötä (pyykkienpesu, lapsien jälkien siivoaminen) meillä käy siivoaja, joten siivota sinun ei tarvitse.
Pidämme kovasti matkustelusta ja olet erittäin tervetullut mukaamme, maksemme tietenkin myös Au pairin matkan.

Tarjoamme Au pairille oman huoneen johon kuuluu oma kylpyhuone, lennot, 120 euroa palkkaa viikossa, mahdollisuuden osallistua kielikurssille, matkakortin julkisiin, puhelinliittymän sekä vakuutuksen.
Halutessasi saat myös meidän tämänhetkisen Au pairin yhteystiedot.

Hakemukset: [email protected]

Parhaimat haastatteleme ensin puhelimitse ja tulemme myös suomeen Marras/Joulukuussa haastattelemaan hakijoita.

2

224

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Auppariehdokas

      Haettu :)

    • mahtavaa123

      Haettu myös :-)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      237
      5935
    2. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      78
      4759
    3. Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?

      Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.
      Maailman menoa
      84
      3585
    4. SÄHKÖLASKU 1600 EUROA Ei tässä ole mitään järkeä

      https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000011804443.html Kyllä täysin huijausta nämä sähkömarkkinat. Varsinkin pörssisähk
      Maailman menoa
      248
      3039
    5. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      146
      2769
    6. Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka

      jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur
      Maailman menoa
      187
      2277
    7. Venäläiset varkaudessa

      Ja venäjä mieliset. Teitä kiinnostaa toisinajattelijat ja trafikista päätellen aika paljonkin. Kunhan aika koitaa tulee
      Varkaus
      261
      1719
    8. Lupajaoston esityslista

      Ilmoitus rakennusvalvonntaan luvattomasta rakentamisesta. esityslistan 6pykälä Kyse on kulttuuritalon rakentamisesta jo
      Pyhäjärvi
      49
      1235
    9. Jorma Uotinen UMK-juontajaksi! Mitä ajatuksia UMK-pesti herättää?

      Professori, laulaja, koreografi ja TTK-tuomari Jorma Uotinen, 75, on yksi tämän vuoden UMK-juontajista. Uotisen rinnall
      Euroviisut
      28
      1148
    10. Haluaisitko kaivattusi

      kanssa ensiksi seksiä ja sen jälkeen puhumista?
      Ikävä
      62
      1146
    Aihe