Hääpaikka sodankylästä/lähiympäristöstä hakusessa

Missä sodankylässä voi pitää häät? Kokemuksia? Myös esim luosto olis kiva paikka, millasia tiloja sielä?
71222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Uusi Urheilutalo-olis ainakin tilaa tanssia.

Äänestä

varuskunta kerho hyvä keittiö .salissa tilaa tanssia

Äänestä

Kievari,keskellä kylää.

Äänestä

Laavulla, runsaasti anal-lubea ja morsianta isolla parrulla peppuun!

Äänestä

Hotelli ei herätä kyllä minkäänlaisia tuntemuksia... Jotain tunnelmallista!

Äänestä
  • Kiitos vinkistä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Spmk kirjoitti:

Missä sodankylässä voi pitää häät? Kokemuksia? Myös esim luosto olis kiva paikka, millasia tiloja sielä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu