Nainen on kauppatavaraa

Rahalla saa naisen kuten jonkun muun tavarankin. Ne kellä on rahaa maksaa naiselle niin saavat ja muut köyhät jää ilman.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kai te ootte sitten menossa ens kuussa Lahden naismarkkinoille? Tulossa kuulemma muutama todella hyväsukunen täysverinen nainen,hinnat saattaa olla niissä aikas korkeat,mut jos on varaa niin siitähän saisitte omaksenne oikein näpsäkän mutta aika tulisen naisen talliinne. Ja jos rahaa ei nyt niin kovasti tällä kertaa naisen ostoon tällä kertaa ole,kaippa siellä muutama luuskakin harjottelua varten löytyy,mutta niillä alkaa kyllä ikä tosissaan painaa ja kaipuu vihreille laitumille on jo kova,mut hei,ne lähtee halvalla mukaan,ja niitä käyttäessähän voi aina haaveilla niistä täysverisistä. Ja kun tarpeeks säästää 2016 marraskuussa säkin voit olla uuden täysverisen naisen onnellinen omistaja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rahallasaa kirjoitti:

Rahalla saa naisen kuten jonkun muun tavarankin. Ne kellä on rahaa maksaa naiselle niin saavat ja muut köyhät jää ilman.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu