Kannattaa katsoa pari videota joissa kerrotaan mistä on kysymys.
http://mvlehti.net/2015/10/10/al-taqiyya-is-the-art-of-using-lies-and-deception-to-promote-islam/
http://mvlehti.net/2015/10/10/al-taqiyya-is-the-art-of-using-lies-and-deception-to-promote-islam/
Vastaukset 12
Vanhimmat
Ei voi olla kaikki tallella miehellä, joka linkittää tänne lähes päivittäin moista soopaa.
Tässä lisää "soopaa". Riittääkö kielitaito ymmärtämään?
http://www.thereligionofpeace.com/quran/011-taqiyya.htm
En viitsi lukea, vaikka kielitaito riittääkin. Noi on vähän samanlaisia juttuja, kuin ihmelääkkeet, joilla laihtuu. Jos sellaisia olisi oikeasti olemassa, niin niistä tiedotettaisiin lehdissä ja niitä myytäisiin jossain muualla, kuin postimyynnissä.
Sopisko sulle, että uskot noihin juttuihin, mutta et linkittäisi niitä tänne. Viisaammat uskovat sitä, mitä maailman lehdissä kirjoitetaan. Sieltä saadaan tarpeeksi tietoa. Ei tarvita jonkun brasilialaisen fanaatikon satuja.
Taitaa kuitenkin olla niin, ettei vajakin kielitaito riitä, eikä älykään ymmärtämiseen.
Heikko yritys. Tiedät hyvin, että olen oikeassa.
En ole lukenut yhtään asialista viestejä, joka vajakit on kirjoittanut, että totta, heikko yritys.
Koska Watson setä on kauheen kiva niin setä laittaa linkin suomenkieliseen sivuun. https://monikulturismi.wordpress.com/taqiyya/
Valtamedia ei näistä asioista uskalla puhua ja vain pelkkä idiootti uskoo valtamediaa sokeasti.
tottakin http://yle.fi/uutiset/maahanmuuttajien_korkeaan_raiskaustilastoon_ei_loydy_yhta_patevaa_syyta/7877771
Noh. Tuo nyt on pelkkää apulantaa. Ei muka tiedetä miksi muslimi raiskaa. Dhimmit eivät muka tiedä. Lukitsivat koraania siellä se on se syy.
Watsonilla on nyt mennyt käsitteet sekaisin. Sanat fakta ja fiktio ovat vaihtaneet paikkaa. Otsikon pitäisi olla: Lisää kylmää fiktiota.
Kyllä Watson tietää eron faktan ja fiktion välillä. Jos viitsit vaivautua niin oppisit eron sinäkin.
Menehän nyt lukemaan Koraania iltasaduksi!