Elämänne sisältö..

Teillä kaikilla on illuminatin dildo rektumissanne, olette manipuloidun mielenne sisällä vankilassa. Ulkoisten ärsykkeiden avulla teidät on harhaanjohdettu ja henkisesti raiskattu. Riutukaa siinä.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Lisäksi terapian tarpeessa olevat kaikentietäjät ukkomiehet ja akat leikkivät sinkkuleikkejä. Narsistille sellainen toki on omasta mielestä normaalia.

Äänestä
  • Ei sinkkuuss ole synti....."parempi yksin, kuin huonossa suhteessa".......samahan se olisi syyttää jotain, kun ei ole voittanut lotossa päävoittoa......

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


iltasattuma kirjoitti:

Teillä kaikilla on illuminatin dildo rektumissanne, olette manipuloidun mielenne sisällä vankilassa. Ulkoisten ärsykkeiden avulla teidät on harhaanjohdettu ja henkisesti raiskattu. Riutukaa siinä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu