Mistä löytäisin fuckbuddyn?

mies32v__

Seksiseuraa haen, ei mitään seurustelua mut vakkaria jonka kanssa säännöllistä seksiä eikä sekstailla muiden kanssa että voi turvallisesti paneskella paljaalla. Mistä sellaisen löytää? Netistä varmaan paremmin kuin baarista? Fuckbuddylla saisi olla ikää max 35 eikä sais olla lihava.

29

659

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kohtalosi

      Fleshlight vagina prempi vaihtoehto.

      "fuckbuddy" on vain runkkausta.

      • kokemustaon

        Ei välttämättä. Parhaimmillaan fuckbuddy on hyvä ystävä


      • Aikalailla olen samaa mieltä kanssasi.....masturbointia toisen ihmisen kanssa....


      • ihmekäsityksiä
        kokemustaon kirjoitti:

        Ei välttämättä. Parhaimmillaan fuckbuddy on hyvä ystävä

        Tunteeton akti, runkkaamista. Tunteilla varustettu akti, parisuhde.

        Ei ystäviä nussita.


    • En usko, että kovinkaan moni nainen etsii fuckbuddya netistä. Eiköhän fuckbuddy/FWB-suhteet ala niin, että tavataan (baarissa, netin kautta, missä milloinkin) ja mennään sänkyyn ja huomataan, että ei meistä paria tule mutta seksi yhdessä sujuu hyvin.

      Eikä fuckbuddy automaattisesti tarkoita, etteikö muidenkin kanssa oltaisi puolin ja/tai toisin. Entä miten ajattelit isyydeltä suojautua, jos et kumia halua käyttää?

      • GUGU.GHAA

        UGALA BUGALA BUU GUGU BUU. FU FAA UGH UGIGOO !


      • Nainnnnnnnen

        En kyl tajuu miten joku vois jatkaa panemista ilman rakkautta/tunnetta. Se on ihan kamalaa jos toinen pitää tavarana ja lopetan kyl heti alkuunsa sellasen suhteen jos joku sitä yrittää. Pärstäni takia yrittäjää löytyy.


      • Nainnnnnnnen kirjoitti:

        En kyl tajuu miten joku vois jatkaa panemista ilman rakkautta/tunnetta. Se on ihan kamalaa jos toinen pitää tavarana ja lopetan kyl heti alkuunsa sellasen suhteen jos joku sitä yrittää. Pärstäni takia yrittäjää löytyy.

        Onhan niitä muitakin tunteita kuin rakkaus. Ei fuckbuddyn kanssa pelkästään naida, hän on myös ystävä, hauska seuralainen. Yleensä. Kai niitäkin on, jotka käyvät vain päällä ähkimässä (palstaterminologiaa käyttäen), mutta yleensä kyllä FWB/fuckbuddy-suhteella tarkoitetaan kaveruutta, johon kuuluu myös seksi.


      • Näin minäkin sen fuckbuddysuhteen syntymisen kuvailisin.

        Monesti vielä toinen voi kuvitella olevansa matkalla kohti parisuhdetta ja toinen taas tykkää vain panna, mutta asiasta ei puhuta.

        Paljaalla paneminen on aina riski vakituisen parisuhteen ulkopuolella. Jos nainen lähtee kanssasi FB toimintaan, niin tuskin olet ainoa jonka kanssa hän harrastaa satunnaista seksiä (vaikka sanoisikin niin).

        Tietysti on vielä mahdollisuus, että haetaan elättäjää tulevalle lapselle.


      • BEM kirjoitti:

        Näin minäkin sen fuckbuddysuhteen syntymisen kuvailisin.

        Monesti vielä toinen voi kuvitella olevansa matkalla kohti parisuhdetta ja toinen taas tykkää vain panna, mutta asiasta ei puhuta.

        Paljaalla paneminen on aina riski vakituisen parisuhteen ulkopuolella. Jos nainen lähtee kanssasi FB toimintaan, niin tuskin olet ainoa jonka kanssa hän harrastaa satunnaista seksiä (vaikka sanoisikin niin).

        Tietysti on vielä mahdollisuus, että haetaan elättäjää tulevalle lapselle.

        Niin, no yleensähän sitä elämänkumppania katellaan ainakin puolivaloilla, vaikka vakipanokin olisi ja siinähän saattaa käydä niin, että sitten myös pannaan muiden kans treffaillessa heitä. Sehän kuuluu tavallaan pelin henkeen ja on ihan hyväksyttävää.


      • Väittäisin, että treffi palstoilta varsin suuri osa naisista hakee seksiseuraa ja toki siinä sinussa sitten myöskin sitä lottovoittoa.
        Treffi palstat tarjoaa naiselle suojan, jota ei baareissa ole, jossa heidät nähdään mahdollisesti useiden miesten seurassa joka viikonloppu ja jutut alkaa mahdollisesti kiertää. Sitä nainen ei halua.


      • CamelBoots kirjoitti:

        Väittäisin, että treffi palstoilta varsin suuri osa naisista hakee seksiseuraa ja toki siinä sinussa sitten myöskin sitä lottovoittoa.
        Treffi palstat tarjoaa naiselle suojan, jota ei baareissa ole, jossa heidät nähdään mahdollisesti useiden miesten seurassa joka viikonloppu ja jutut alkaa mahdollisesti kiertää. Sitä nainen ei halua.

        ....Niih, on se kumma, että täytyy näytellä sitten jotain muuta kuin mitä on....luulisi, ettei siinä pitäisi olla mitään ihmeempää, kun pariutu sitten vasta kappaleen kanssa, jos sille joskus on tarvetta, eikä toisenlaisen yksilön kanssa....


    • Rahalla

      Jostain opiskelijatytöstä, jolle maksat korvauksen runkkaamisleluna olemisesta.

    • vapaapanija

      Ööh, miksi kukaan sitoutuisi fuckbuddyyn? Eikö sinkkuuden koko pointti ole siinä, että saa paneskella kenen kanssa sattuu huvittamaan?

      • Ei sinkkuus tarkoita, että paneskellaan miten sattuu......sulla on termit sekaisin.


      • Inilol
        MGTOW kirjoitti:

        Ei sinkkuus tarkoita, että paneskellaan miten sattuu......sulla on termit sekaisin.

        Hän tarkoitti että sinkulla on vapaus tehdä mitä tahtoo.


      • Inilol kirjoitti:

        Hän tarkoitti että sinkulla on vapaus tehdä mitä tahtoo.

        Kyllä minä sen ymmärsin, mutta tuo käsite nyt tuntuu olevan käytössä monella muullakin, kuin vain sinkuilla.........moni elää myös tuollaista elämää parisuhteessakin ja nykyajan parisuhteet nyt monesti ovat mitä ovat.


      • tarralenkkari666

        Miten se fuckbuddy/rakastaja estäisi panemasta muitakin ihmisiä?


    • kokemustuoviisautt

      Jos pelkkää seksisuhdetta hakee, niin kannattaa käyttää kortsua aina. Kun suhdetta ei sido yhteiset asunto, lapset, auto, ystävät eikä mikään muukaan, niin paneskellaan vieraissa heti kun siihen on pienikin mahdollisuus.

      • Jeps, mutta ei nuo sitoutumiset vaikuta siihen, ettei niissäkin tuota voisi tapahtua, se on ihan siitä kiinni millaisen yksilön kanssa suhteessa on.....


    • Siinäsekuvauskaion

      Paha ihminen:Haluaa toista,vaikka varattu.Paha ihminen:haluaa toista,ei tee mitään,vaikka varattu,mutta haaveilee toisesta.Paha ihminen:Haluaa erota,mutta toinen ei halua.Paha ihminen:On vain paska ihminen.

      • Valkoistajamustaa

        Vanki vailla vapautta oot,sun pitää itse murtautua häkistä.jokainen vastuussa omasta onnellisuudesta,kasvata itelles selkäranka!


    • Dtyhhbgg

      Et mistaan. Ei niita ole

    • atm32

      Maksullisen naisen löytää mistä vaan. Varmaan ei se nainen pihtaa.

    • Bi-nainen

      Kaveripiiristä. Mut älä ota sellaista, joka on suhun ihastunut. Ja hyvä ihminen, muista turvaseksi eli jos panet niin kumin kanssa!

    • 40pillunATmies

      Netistä ja baarista olen löytänyt. JA vanha valitettava totuus on että se ei nussi joka valkkaa.

      Vakipillun pitämisessä on vain se huono asia, että yleensä naiset kyllästyy tähän, että mies käy vain tyhjentämässä kassit häneen ja hän haluaa arvostusta yms. Varsinkin jos nainen on vähänkään paremman näköinen tai nuorempi.

      Olen monta kertaa suututtanut naiset kun en ole vastannut nussimisen jälkeisee naisen tekstariin (tai vaikka vasta esim. viikon päästä kun tehnyt taas mieli nussia)

      • Pelkasinettalopetit

        Mukavaa, etta sinakin viela luet palstaa


      • Gtyhffc
        Pelkasinettalopetit kirjoitti:

        Mukavaa, etta sinakin viela luet palstaa

        Miksi? Kyseesä on eräs vastenmielisimmistä trolleista ikinä!


      • deluded.women

        Niin, tuo on kyllä tiedossa oleva fakta että vaikka nainen olisi vain fwb ja tietää itsekin sen niin miehen pitää silti pitää sellaista teatteria yllä että oikeasti voisi harkita naista myös vakavaan suhteeseen..


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      138
      3819
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      336
      2954
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      8
      1855
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      5
      1588
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      4
      1069
    6. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      71
      924
    7. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      38
      854
    8. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      44
      764
    9. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      65
      731
    10. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      22
      708
    Aihe