Poikajoukko varastaa kirkolla, pitäkää silmät auki pimeän tullessa.Heidät tiedetään ketä ovat eivät taida vain vanhemmat paljon välittä lastensa teoista.
Vastaukset 6
- samat_laulut
Aina tuo sama laulu "heidät tiedetään" jne. Jos kerran tiedetään ja on tehnyt rikoksen niin sitten rikosilmoitus poliisille. Ei niitä tällaisille palstoille tehdä.
Totuus on se, että et tiedä mitään. Naurettavaa uhoilua. - Pylykkeröt
Ovat alaikäisiä eivät saa mitään tuomiota.Tarviiko poliisia kaikkeen sotkea kun eivät kuitenkaan voi mitään kun teko on vähäinen.Varottaa kannatta aina jos pojat oppis jotain jos tätä lukevat.
- rosvothelevettiin
Kenen penikoita? Pesäpallomaila vähän turhan raju vehe kurinpalautukseen mutta tuommoinen 70 cm pätkä hydrauliletkua on pätevä vehje nuoriso-ohjaajaksi.
- Aura_Mies
Eikö saa enähän rengasrautaa käyttää kossi-kisurojen kunnioituksen keräämiseen?
No, tuo hytrauliletku sopiiki paremmin saapasvarren sisähän. - 2plus8
Kannattaako tuollaisia paskoja mennä edes pieksämään. Syyte napsahtaa kuitenkin itselle. Sitä ne tekee mitä kotona on opetettu.
- i0a8ru
Justjust!
Pelkosenniemellä olisi jo sellaset sällit saanu sakinhivutuksen aikaa sitten jo, jos tiedetään ketä ovat...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haapaveden upea kurvikuningatar
No nyt on kyllä mahtava uutinen että Haapaveden rohkea ja toimelias nainen ja yrittäjä on päässyt finaaliin kurvikuninga1151609Uskaltaisitko ihana nuorempi nainen lähettää
WhatsApp -viestiä, jos sulla on mun numero. Olisin ihan haltioitunut... Tykkään ja kaipaan ❤️❤️91837- 56747
Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa
Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja147747Meinasi nainen mennä pasmat sekaisin
Rupesin vapisemaan, kun huomasin sinut. Mutta sain sentään juuri ja juuri koottua itseni, etten ihan häpäissyt itseäni.35721Lidilikö Suomussalmelle
Tännekki Lidili. Loppus tuo kiskominen näillä jäljellä olevilla. K-Market ihan sikakallis ja hyvin ylimieliset omistajat39611Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä
Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔40601Upeaa Google!
Kohta on töitä tarjolla kaikille! Suomen taloushistorian suurin investointi ja Kajaani mainittu! Sähkö kyllä riittää, tö226595- 67589
Ei makeat pimut sytytä
sen jälkeen kun on nähnyt sinut. Olet vain ihastus vailla vertaa. Kun sinut tuntee muut eivät tunnu miltään. Tajuatko ol33567