Onko pillun saaminen elämänne tärkein asia

Karvamuna

Vai onko tärkeimpiä juttuja mitä tavoittelette?

17

651

    Vastaukset 17

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Urmas_Iso-Kyrpänen

      Pillu ja viina. Viina ja pillu. Se vähän vaihtelee että kumpi on tärkeämpi tavoiteltava.

    • VitttuFan

      Pillu se on aina mielessä mutta harrastuksista piirtäminen ja liikunta ja tietokoneet ovat kans aina mielessä ... mutta kyllä PILLU on se superior ja paramounttti unelma...ihan vaan rohkeasti PILLU, PILLUN NUOLEMINEN JA MAISTAMINEN HIEROEN SIIHEN KOKO KASVOJANI!! AAAAAAH AAAAH AAAAAAAAAAAAHHHH!!

    • Turhaelämä

      Yksi häneltä puutuu ja sen myötä kaikki. Kun ei saa pillua, on elämä ihan tyhjää ja merkityksetöntä

    • 711

      Ostakaa nyt hyvänen aika se tekopillu itsellenne, niin pääsette tuosta tuskasta!

      • entykkää

        Ei se tunnu hyvältä.


    • Darwin

      Jos ihan tieteelliseltä kannalta ajatellaan niin lisääntyminen ja selviytyminen (ravinto) ovat ainoat tärkeät asiat.

    • lelekelelelle

      Tarkoittaako pillu=rakkaus?

      • Kaikkionhuoria

        Eiku se on se reikä huoran haarovälissä!


      • Anonyymi

        Eikös se juuri ole sitä. Jos ukot haluaa köyriä jotain, niin ne tykkää siitä.


    • happy.if

      Itse haluan tosirakkautta naisen kanssa joka kestäisi lopun elämän ajan ja lapsen.

    • Luuseri-atmi

      Ei kun rahan tienaaminen. Tilillä 157 230.34

    • hc-ätämi_

      No ei todellakaan. Vaan ihan kokonaisen naisen haluan jota voisin rakastaa ja olla itte rakkauden kohteena. Tämän lisäksi haaveissa olisi ainakin muutama hyvä ystävä ja merkityksellinen vakiduuni. Mutta ihan ensimmäisenä haluaisin löytää elämälleni jonkin tarkoituksen.

    • Ujoatm26v

      Pillun saanti on koko elämän päätarkoitus ja jos ei saa pillua niin koko elämä on täysin turhaa. Joka muuta väittää niin valehtelee itselleen. Sama se olis vaikka tappaa itsensä vetämällä yliannostuksen Lyricoita ja viinaa kun tällaista turhaa elämää kukaan jaksa vuodesta toiseen.

      Toisaalta haluaisin kyllä ensin laittaa naiset vastuuseen siitä että tekivät elämästäni helvettiä tekemällä heidän elämästään helvettiä. Pierin muuten tänään verta että kai olen jo saanut jonkun vatsasyövän ja luonnonvalinta kohdistuu minuun kun en kerran koskaan voi pillua saada eikä naiset tykkää musta. Se voi olla maailman pelastus jos kuolen johonkin sairauteen ennenkuin ehdin katkeroitua liikaa ja päätän kostaa naisille julmimmalla mahdollisella tavalla.

    • eikun rahan, millä sitä voi ostaa.

    • Anonyymi

      Onhan se

    • Anonyymi

      Seksin antaminen on miehen olemassaolon ainoa tarkoitus. Naisen ei, minkä todistaa jo se, että naiset elävät puolet aikuiselämästään ilman lisääntymismahdollisuutta.

    • JeroP

      Toisaalta on, kun ilman ei saa lapsia. Mutta kun en koskaan oo saanu, niin sitten toinen suunnitelma. Eli aloin kirjottaan kirjaa. Nykyään kun se on kelle tahansa mahdollista. Oon kirjottanut jo 13 vuotta, mutta kyllä siitä valmista tulee. Hankalasti tää leipätyö vaan hidastaa asiaa. Ja jatkuuvuuden voi muuten varmistaa. Esim. Itse oon kuukausilahjoittaja ja sitä suosittelen kaikille joilla ei omia lapsia oo. Noista kahdeksan tunnin työpäivistä jää välisinkin ylimääräistä rahaa ja ei niitä sinkkujen kannata mihinkään säästellä. Tuhlaaminen on typerää, mutta piheys on sairaus.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun

      Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid
      Maailman menoa
      149
      974
    2. En jaksa

      Enää pelleillä ja paljastan J naisen nimen. Se on Jonna ja hän ei koskaan, edes luultavasti ollut täällä. Silti piene
      Ikävä
      44
      697
    3. Minkälainen nainen

      Minkälainen kaipaamasi nainen on luonteeltaan? Kaikki hassun hauskat antava ja helppo on sallittuja, jos poikien on kovi
      Ikävä
      23
      628
    4. Kissa eli kivuissa useita viikkoja

      Ei vienyt lääkäriin vaikka kissa parka maukui ja moni seuraajakin (minäkin) näin että kissa on sairas.
      Tuusniemi
      124
      619
    5. Okei, eli olet rakastunut

      Hyvä sinä, niin minäkin.
      Ikävä
      67
      595
    6. Yksi asia sen esti

      Etten antanut meille mahdollisuutta
      Ikävä
      36
      552
    7. Jos meillä olisi yhteinen koti

      Niin haittaisiko sinua pitää se vähä tavaraisena? Ajattelin tänään että jos joskus asuttaisiin yhdessä ja haluaisit pal
      Ikävä
      50
      535
    8. Martinan mauton tyyli

      Voi hyvää päivää 🤣 nyt ollaan oltu Muhiksen kanssa Kultareservin avajaisissa suorat housut jalassa ja 500€ korsetti pää
      Kotimaiset julkkisjuorut
      154
      530
    9. Arvaako kukaan?

      "Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni
      Haapavesi
      33
      520
    10. Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta

      Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et
      Ikävä
      34
      518
    Aihe