http://www.dailymail.co.uk/femail/article-3283704/The-women-haven-t-sex-decade-s-like-celibate-s-men-s-fault.html
Tässä näette aitoja ja 100% ätnejä.
Mikä heitä yhdistää?
Vihje: MAT.
Tässä näette aitoja ja 100% ätnejä.
Mikä heitä yhdistää?
Vihje: MAT.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Kuvia kun katsee niin ei yhtään ihmettele. Se mitä ihmettelen on miten niin useilla miehillä on poikuus tallella lähelle kolmekymppiseksi asti vaikka ulkonäkö olisi täysin ok.
Minua jäi vaivaamaan tuo "men's fault" ? Miten niin?
Asiaa on avattu tässä: http://keskustelu.suomi24.fi/t/13898781/ja-palstatotuuden-aika---taas-kerran!#comment-81349998
Siispä.
Kun naisesta tulee MA::nsa kautta ATN, on se miehen vika.
Mutta kun miehestä tulee naisen hypergamian kautta ATM, on sekin miehen vika.
Feminismin oppi: Mikään ei koskaan ole naisen vika, eikä naisen pidä tai tarvitse ottaa vastuuta mistään.
Niin ja suurin osa noista on pannut ympäriinsä itse nuorempana ja kuvitellut että se sama vauhti jatkuu sitten myöhemmin siten että he saavat tuosta vain valita kumppaninsa.
Naiset ovat niin yksinkertaisia omassa maailmassa eläviä idioottipentuja jopa "vanhempina ja viisaampina".
Menipäs palstan naiset hiljaisiksi. ;)
Palstan naisilla ja toisilla miehillä taitaa olla elämä, toisin kuin sinulla.
Osu ja uppos! :D
Jäytääkö ikäkriisi noin pahasti?
Mutta kuten huomaat, et ole yksin vaan palstatotuuksien mukaan te kurpat ette kelpaa enää kenellekään, joten olisi sinunkin kannattanut toimia silloin kun et vielä muistutanut kävelevää muumiota.
Minkä ikäinen olet ja milloin viimeksi harrastit seksiä?
Olipas hauska juttu taas, naiset eivät tunnista tasoaan ja sekin on miesten syy;)
"The women who haven't had sex for more than a decade: What it's like to be celibate and why it's all men's fault"