Saakos naisen vittua käyttää väkisin?

Niin tuossahan tuo oli...onko se niin paha asia? jos ihan rehellisiä ollaan niin minusta ei ellei mies oo ylimielinen paska!
14222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Ei mun mielestä ainakaan. Pari kertaa nainen on sammunut jatkoilla, ennen kun on tajunnut antaa ja olen omatoimisesti kantanut naiset sänkyyn, riisunut heidät ja pannut. Ei naiset ole olleet moksiskaan asiasta aamulla, kun eivät muista mitään.

Äänestä

hyvä mies.

Äänestä

Olen ottanut montakin naista väkisin.

Äänestä

Ongelma on siinä kun vain ylimielinen paska ottaa väkisin. Muut ei ota väkisin.

Äänestä

saakos nainen lynkata kullin sulta? jos väkisin yrittää? saa.

Äänestä

Kumpi nainen on tuossa tapauksessa: huora vai lutka? Jos siis käyttää pillua väkisin lupaa kysymättä? Eihän ole olemassa muunlaisia naisia.
Itse naisena tekisin vastapalvelukseksi ko. miehelle ja veikkaan, että uros pitäisi siitä yhtä paljon kuin naiset keskimäärin raiskaamisesta.

Äänestä
  • Jos käytön jälkeen työntää 20€ setelin tissivakoon (ei itsepalvelusta enempää kannata maksaa) niin huora, jos käyttää ilmaiseksi niin lutka. Palstan julkkishomo DarkFear ynnä homokaverinsa varmaan tykkäisivät, jos saisivat parrua hanuriin. He ovat mieslutkia ja ottavat suoleen ilmaiseksi.

    Äänestä

  • Kuluttaja-asiamies kirjoitti:

    Jos käytön jälkeen työntää 20€ setelin tissivakoon (ei itsepalvelusta enempää kannata maksaa) niin huora, jos käyttää ilmaiseksi niin lutka. Palstan julkkishomo DarkFear ynnä homokaverinsa varmaan tykkäisivät, jos saisivat parrua hanuriin. He ovat mieslutkia ja ottavat suoleen ilmaiseksi.

    Hmmm.. itse olet ilmeisesti aika sairas paska. Ei muuta sanottavaa tässä vaiheessa.

    Äänestä

  • UPDATE_11347421 kirjoitti:

    Hmmm.. itse olet ilmeisesti aika sairas paska. Ei muuta sanottavaa tässä vaiheessa.

    Tunnistitko itsesi yhdeksi homokavereista vai mikä veti vihannekset sieraimiin?

    Äänestä

Ei ihme jos naiset on sekasin, kun osa miehistä on noin sairaita. Syy piilee sairaissa miehissä.

Äänestä
  • Palstatotuuden mukaan mies ei voi olla sairas, naiset vaan on sairaita. Kuten huomaat niin minäkin supermiehenä olen edelleen hereillä ja kannattelen palstaa kun säälittävät ätmit varmaankin kuorsaa kuola suupielessä hyvän Pirkka-makaroonilaatikon jälkeen. Vai onko niillä varaa edes siihen.. ei oo mutta edullinen ja terveellinen "kotiruoka" on sitäkin edullisempaa ja takaa hyvät unoset. Eli pussi Myllyn Parasta huiviin niin saapi glukoosia pönttöön.

    Äänestä

  • UPDATE_11347421 kirjoitti:

    Palstatotuuden mukaan mies ei voi olla sairas, naiset vaan on sairaita. Kuten huomaat niin minäkin supermiehenä olen edelleen hereillä ja kannattelen palstaa kun säälittävät ätmit varmaankin kuorsaa kuola suupielessä hyvän Pirkka-makaroonilaatikon jälkeen. Vai onko niillä varaa edes siihen.. ei oo mutta edullinen ja terveellinen "kotiruoka" on sitäkin edullisempaa ja takaa hyvät unoset. Eli pussi Myllyn Parasta huiviin niin saapi glukoosia pönttöön.

    Nyt menen pötkölleni pariksi tunniksi, ketä päivystäis sillä aikaa? Palaan klo 08 :D

    Äänestä

Mitäs mieltä olisit jos joku päättäs haluta vähän pakkokäyttää sun persettäs? Ei kai se niin paha olis jos käyttäjä ei ole ylimielinen paska. Olisko tällänenkin järjestely sinulle ihan ok? Kato jos haluu saada on myös pakko antaa,eiks tämä ole vaan reilua.Jos ei,ehkä ymmärrät miten typerän alotuksen teit.

Äänestä
  • "Typerän" ? Kipeä se on, sairas, pipi, idioottimainen ...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


fakkki kirjoitti:

Niin tuossahan tuo oli...onko se niin paha asia? jos ihan rehellisiä ollaan niin minusta ei ellei mies oo ylimielinen paska!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu