terroristit marssivat helsingissä
n.n
2<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Shia-muslimit muistelevat Karbalan verilöylyä. Ei sillä mitään tekemistä ole terrorismin kanssa. Vähän sama kuin te kristityt juhlitte mielikuvitusjeesuksen väitettyä kuolemaa, paitsi että Karbala ilmeisesti on todellinen verilöyly.
Kannattaisi ehken tutustua paremmin asioihin?
ISIS ja al-quaida ovat sunni-muslimien terroristijärjestöjä, jotka oman kyvyttömän ja olemattoman mielikuvitusjumalansa puolesta tekevät terroritekoja.
Toi n.n on kans yksi sellainen joka haluaa päteä ja levittää väärää tietoa. Niin kuin moni muukin tällä palstalla. Tossa lapussa mikä näkyi videolla sanottiin että "niin kuin kristityt muistelevat Jeesuksen kuolemaa, niin me suremme Muhammedin lapsenlapsen kuolemaa.