terroristit marssivat helsingissä

2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Shia-muslimit muistelevat Karbalan verilöylyä. Ei sillä mitään tekemistä ole terrorismin kanssa. Vähän sama kuin te kristityt juhlitte mielikuvitusjeesuksen väitettyä kuolemaa, paitsi että Karbala ilmeisesti on todellinen verilöyly.

Kannattaisi ehken tutustua paremmin asioihin?

ISIS ja al-quaida ovat sunni-muslimien terroristijärjestöjä, jotka oman kyvyttömän ja olemattoman mielikuvitusjumalansa puolesta tekevät terroritekoja.

Äänestä

Toi n.n on kans yksi sellainen joka haluaa päteä ja levittää väärää tietoa. Niin kuin moni muukin tällä palstalla. Tossa lapussa mikä näkyi videolla sanottiin että "niin kuin kristityt muistelevat Jeesuksen kuolemaa, niin me suremme Muhammedin lapsenlapsen kuolemaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


n.n kirjoitti:

http://mvlehti.net/2015/10/26/islamistit-marssii-helsingissa-video/


Kulttuuri rikastuu!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu