Pilalle nussitulla

kyrvällä ei ole mitään arvoa.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei kyrpää voi nussia pilalle. Toista se on naisella johon joku hiv jännämies roiskii mällit onkaloon. Saastunuthan se kiimavittu on !!!!.

Äänestä

Samaa mieltä.

Äänestä

Kyllä voi, käytännössä 3 x 365 x 30 eli kyrpä kestää 30 000 ejakulaatiota kunnes tuloksena parantumaton impotenssi - toki jo paljon ennen, ehkä puolen välin korvilla alkaa tulla erektio-ongelmia.

Napeilla toki saa seisomaan, mutta laukea ei enää kun kudit ei pelaa.

Äänestä

Näin on! En ottaisi ikinä pilalle nussittua kyrpää. Hyhhyh. Haluan neitsytpojan.

Äänestä

Ei olekaan kun ei sillä voi edes nussia.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


nusanus kirjoitti:

kyrvällä ei ole mitään arvoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu