EU ei pysty hyysäämään muslimitulvaa

4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Konkurssi tulee vielä..

Äänestä

Eli siis hyysärit vaan vinkuu lisää massia rättipäiden ruokkimiseksi..

Mulla olis parempi vaihtoehto... Potkitaan niistä suurin osa tai kaikki vittuun..
Aivan sama minkälainen se kotimaa on.. Itehän ne on sen kotimaan sellaseksi muuttanu "kulttuurillaan".

Äänestä
  • Juuri näin..Eivät tänne päätyneet muslimit mitään "poloisia" ole...naamastakin jo näkee roistomaisuus on noilla verissä, muutama prosentti voi olla ok.

    Äänestä

  • thug__disposal kirjoitti:

    Juuri näin..Eivät tänne päätyneet muslimit mitään "poloisia" ole...naamastakin jo näkee roistomaisuus on noilla verissä, muutama prosentti voi olla ok.

    Ei niitä prosentteja niin paljon ole. 1 % korkeintaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rättipäähomo kirjoitti:

http://yle.fi/uutiset/eu_haluaa_g20-maiden_apua_pakolaiskriisin_ratkaisemiseksi/8431754

riittävän hyvin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu