Molemmat naimisissa ja ovat umpirakastuneet toisiinsa. Pitäisikö kertoa puolisoille? Huh, ihan kuumana käyvät ja suutelevat ja hyväilevät toisiaan. Yllätin heidät nurkasta kähmivät toisiaan hengittivät kiivaasti kiimoissaan.
On salasuhde tosissaan
ovatrakastuneet
13197
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Mitä jos omista asioistasi
Juuri näin:,
Objekti on tekemisen kohde. Se kertoo, mihin, kehen tai keihin tekeminen kohdistuu. Väärä persoonamuoto paikka usein väärä kaikki mahdolliset virheet. Heidän yhteinen kielensä on englanti, jota kumpikin osaa välttävästi. Luultavasti tulee pitempiaikainen suhde heidän välilleen. Molemmat tykkää lämpimistä väreistä. Kiihkeä suhde meneillään.
Missä tuollaista tapahtuu?
Työpaikalla! Häiritsevää tuollainen käytös, menisivät muualle vaikka puolisoidensa makuuhuoneeseen. Senkin idiootit
No ymmärsin kyllä että työpaikalla, mutta missäpäin tai missä firmassa?
Finavia Helsinki-Vantaa lentoasema ja kaikki ihan täynnä ko. salaparin säätöä!
Minä kertoisin ja olen kertonutkin. Kuvittele itsesi sen petetyn puolison asemaan. Haluaisitko tietää?
Jep. Ja miten kävi? Onko hyvä mieli nyt? Mä ampuisin viestintuojan. Tuollaisista asioista haluaisin kuulla vain asianosaisilta, en keneltäkään ulkopuoliselta. Miksikö? No sen takia, että jotkut ihmiset voi olla myös pahansuopia, levittelevät kaikenlaista paskaa toisista, ihan vaan kiusalla.
Hyvin sympaattinen pari. Älä riko toisten hyvää alkavaa rakkaussuhdetta.
Parempi kaksi onnellista kuin neljä onnetonta! Palaavat ilmeisesti siihen tulehtuneeseen huonoon avioliittoonsa. Toivottavasti sinunlainen juorukello ei tule kokemaan ikinä rakkautta ja amorin nuoli kiertää helvetin kautta tuonelaan sinulle.
Kun aika kuluu on taas kaksi onnetonta lisää joka ei voi sietää toisiaan. Harvoinpa se onni säilyy jos se on vaan pelkkää kiimaa.
Parempi yksin kuin huonon kaverin kanssa.