http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-1447726451126.html
No siinähän se totuus tulikin naisen suusta. Tylsiä ollaan eikä meissä ole mitään hyvää, kyllä nainen tietää kun on jakanut persettä kaikenlaisille jännämiehille.
No siinähän se totuus tulikin naisen suusta. Tylsiä ollaan eikä meissä ole mitään hyvää, kyllä nainen tietää kun on jakanut persettä kaikenlaisille jännämiehille.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Näinhän se on, aika harva mies on kaunis. Meitä rumempia on enemmistö. Mutta en minä kyllä mitään Hottis-Marttaa kaipaakaan. Ulkonäkö ei ole kaikki kaikessa.
Naiset on oikeasti rumempia, samat geenit mutta naisilla meikkiä naamassa..
Vois tuokin muovitissinarsisti pitää turpansa kiinni.
Eihän nyt tokikaan! Juuri siksi hänet on tuohon ohjelmaan valittu, että ei pitäisi turpaansa kiinni. Ihan samoin kuin Bile-Danikin. Typerät laukomiset kuuluvat ohjelman formaattiin. Siksi palstapojat sitä ohjelmaa seuraavat.
Saatana että pistää vihaksi! Voisi katsoa peiliin ja pitää turpansa kii!!
Hyvä esimerkki naisten hypergamiasta, tuo nainen on itse ruma ja haukkuu muita rumiksi... millä oikeudella?
Juuri näin.
Ja tuolle on sama asia nostanut kusen päähän: miesten aloitteellisuus.
Sekä hämäävä, iästä johtuva piikki Ma:ssa. Se ei todellakaan ole sen mukana loppuelämää.
Nuoren naisen halu hypergamiaan on selviö ja tunnustettu fakta:
"22-vuotias Martta Siidorov on Vantaalta kotoisin oleva mallintöistä ja pr-alan tehtävistä kiinnostunut nuori nainen.
– Miehen on oltava varakas ja menestynyt, mutta laihoista, lyhyistä ja lihavista miehistä en pidä, Martta kertoo mieskriteereistään."
http://www.menaiset.fi/artikkeli/ajankohtaista/tv/tassa_ovat_hottikset_sarjan_kuumat_sinkut_joille_ei_todellakaan_kelpaa
Pulla paasaa aina kurpparaivosta. Mitähän raivoa tämä nyt sitten on ja miksi ei pulla ole täällä hehkuttamassa kuinka palstalla raivotaan?
Kurpparaivoa. Tuo on nyt 23, pari vuotta se on 25, ja sitten on kurppa ulkonäön ja luonteen suhteen samalla tasolla.
Se on tyypillinen jännämiesten metsästäjä ja hypergami, joten ennuste toteutuu aika varmasti.
Eikös tämä ole sama sama nainen joka on leikellyt itseänsä vähän jokaisesta paikasta?
Sinäkö et saanut, tyytymätön valittaa..
Naiset vihaa rumia miehiä vaikka nainen olisi itse ruma. Niin se on että rumat ei kelpaa rumille.
Anteeksi naiset että joudutte sietämään rumuuttani
Miehet raivoaa kommenttiboxeissa " JOO EI MUSTAKAAN TOI MARTTA NÄTTI OLE , KAMALA ÄMMÄ"
!!
Jos Martta olis sanonut, että suomalaiset miehet on komeita ja ihania, niin suurin osa olis kehunu Marttaa
Tuo on varmaan totta.
Jos se olisi kaunis, se ei olisi silloin käynyt lukuisissa leikkauksissa, etenkään tuolla loppuptuloksella, millä se on edelleenkin tuollainen poikavartaloinen lattaperse, jolla on ohuet hiukset. HYvin klassinen suomalaisen naudan vartalomalli, toinen vaihtoehto on mallia "tankki-tiina".
Lisäksi se puhuu pussiin itsensä, sillä se seurustelee suomalaisen miehen kanssa.
Martta on ruma arkinen tuulipukunainen, vaikka luulee muuta olevansakin kuten suurin osa naisista, tuo vain on tarpeeksi tyhmä kertoakseen sen julkisesti ja näin tehden itsestään vielä naurettavamman.
Luulisi Martan tajuavan, varsinkin kun on ilmeisesti virolaista syntyperää, että miehen kuuluukin olla ruma ja naisen kaunsi
On tää hauskaa millainen setämiesraivo täällä heräsi!
Sanoo kurppa? Ajattelitko olevasi Martan(kaan) tasoa?
Mitäs se taso kuuluu milläänlailla setämiesraivoon?
Tämä nainen on kokeillut miehiä laidasta laitaan ja kokeilee myös naisellisia naisia;)
Nainen ei harrastaisi naisen kanssa seksiä, paitsi kännissä;)
joku isis tyyppi sais ampua tuollaiset naiset