Kuinka kauan kestää ennen kuin länsi tajuaa olevansa täysimittaisessa sodassa äärimuslimien kanssa.
Ja kuinka kauan kestää kunnes länsi lopettaa tuon toinen käsi selän taakse sidottuna sotimistapansa äärimuslimeja vastaan.
Lännellä on käytössään totaalisen tuhon välineet. Miksi se ei käytä niitä? Kun ollaan tekemisissä vastustajan kanssa joka ei noudata minkäänlaisia sääntöjä on pelattava vastustajan säännöillä. Vastattava julmuuteen julmuudella, sillä villi barbaari kunnioittaa vain voimaa.
Ja kuinka kauan kestää kunnes länsi lopettaa tuon toinen käsi selän taakse sidottuna sotimistapansa äärimuslimeja vastaan.
Lännellä on käytössään totaalisen tuhon välineet. Miksi se ei käytä niitä? Kun ollaan tekemisissä vastustajan kanssa joka ei noudata minkäänlaisia sääntöjä on pelattava vastustajan säännöillä. Vastattava julmuuteen julmuudella, sillä villi barbaari kunnioittaa vain voimaa.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Pommittaahan Ranska, Venäjä ja Yhdysvallat koko ajan isisin kohteita ja tahti kiihtyy koko ajan. Tähän asti se on ollut riittämätöntä näpertelyä, mutta nythän ne aikoo laittaa "ison remmin" päälle.
Joka ainoan terroristi ryhmän saisi nämä suurvallat tuhota näitä ryhmiähän on monia afrikkaa myöten.Noilla tommosilla verenimijöillä ole mitään virkaa ei muuta kuin systemaattisesti vain pitäisi tuhota.
Ei äärimuslimeja pommittamalla tuhota. Sillä tavalla tuhotaan vain infrastruktuuri jonka uudelleen rakentaminen jää todennäköisesti länsimaiden tehtäväksi.
Ei, äärimuslimit voidaan nujertaa vain menemällä paikanpäälle, etsimällä ne esiin koloistaan ja tappamalla ne yksi kerrallaan, mutta onko länsi valmis tähän, sillä se merkitsisi maasotaa ja sitä länsi tunnetusti karttaa.
Mitkä ihmeen äärimuslimit? Ei sellaisia ole olemassakaan. Ainoa keino ongelman ratkaisemiseksi on islamin kieltäminen ja sen totaalinen hävittäminen.
Myös muslimeille on annettava mahdollisuus tervehtymiseen, eli murhakultistaan luopumiseen ja sen vaihtamiseen esim. ateismiin.
Suosittelen ateismia, silloin ei tarvitse kumarrella minkäänlaisia oman harhaantuneen mielen luomia henkiolentoja.
Ruotsi on korottanut terrorivalmiustasoaan, kertoo turvallisuuspoliisi Säpo.
Säpo nosti uhkatasoa toiseksi ylimmälle tasolle. Tasoja on viisi. Nelostaso tarkoittaa sitä, että mahdolliseen terrori-iskuun on todennäköisesti sekä halua että kykyä.
Säpo päätti valmiustason nostamisesta terrorivalmiuskeskuksen analyysin perusteella. Säpon mukaan päätös perustuu tietoon konkreettisesta uhasta.
Säpo kertoo myös ryhtyneensä toimiin terroriuhan vuoksi, mutta ei täsmennä, mitä nämä toimet ovat.
Ruotsissa asuu paljon ihmisiä, jotka ovat ottaneet osaa taisteluihin Syyriassa ja Irakissa.