Jatka lausetta

Luolamadonna.........lapsen
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Luolamadonna sai lapsen 2010. Oikein pirtsakka pikkutyttö naudeiis.

(Lapsellista naurua)

Äänestä
  • Ai gamala. Se tapetointijuttu odottaa. Saako kerrostalossa rakentaa söndiksenä? Mutta eihän siitä lääppimisestä lähde edes ääntä. Tapetointi muistuttaa enemmän seksiä kuin työtä.

    (Hihitystä)

    Äänestä

Luolamadonna sai lapsen.

Äänestä
  • Niin juuri. Lapsi on se mikä kurkistaa ulos sun alapäästä, kun elimistö häätää loisen. Vaikka tämä kuulostaa vähän raffilta, niin se on kylmä fakta. Faktat on faktoja.

    (Reps)

    Äänestä

Luolamadonna sai lapsen

Äänestä

Luolamadonna raiskasi lapsen

Äänestä
  • IDIOOTTI!!!!!1!!!!

    Äänestä

  • Tämä on oikea vaihtoehto.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


runontajaoff kirjoitti:

Luolamadonna.........lapsen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu