En oo runkannut 2 viikkoon!!

Jos en saa pillua, niin en runkkaakkaan.
362
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Runkkaisit nyt vaan. Olemme kaikki sinusta huolissamme.

Äänestä
  • Kiitos vaa, mut ihan turhaa tehdä enää mitään muutakaan.

    Äänestä

Mulla saattaa mennä kuukausii runkkaamatta.. ei tee enää pilluakaa mieli yhtään.. :D masennus & psykoosi lääkitys vai kaikki halut :D eikä oo tullu takasi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kunnonM-27v kirjoitti:

Jos en saa pillua, niin en runkkaakkaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu