Afganipojat raiskasivat Juha Sipilän veljentyttären
Kaksi Kempeleen (Juha Sipilän kotikunta) pakolaiskeskuksessa asuvaa afgaanipoikaa on otettu kiinni 14 vuotiaan lapsen raiskauksesta.
Väitetään että raiskattu tyttö on pääministerin veljentytär ja siitä johtuu että Juha Sipilä on nyt raivon vallassa ja on viimein herännyt todellisuuteen:
Kempeleen raiskausepäily: Sipilä kutsunut sisäministerin ja oikeusministerin kriisikokoukseen
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1448338254510.html
"Tapaus on vakava, tuomittava, inhottava ja raukkamainen sanoo Juha Sipilä"
Afganipojat raiskasivat Juha Sipilän veljentyttäre
16
2298
Vastaukset 16
- KARMAKARMAKARMAKARMA
KARMA KARMA KARMA KARMA KARMA KARMA KARMA KARMA KARMA KARMA KARMA KARMA KARMA KARMA KARMA KARMA KARMA KARMA KARMA KARMA KARMA KARMA KARMA KARMA KARMA KARMA KARMA KARMA KARMA KARMA KARMA KARMA KARMA KARMA KARMA KARMA KARMA KARMA KARMA KARMA
- Anonyymi00016
👍...
- hirveätä
Niinhän ne Kempeleläiset kirjoittelee. On kauheaa jos on totta. Tokkopa kukaan tuollaista uskaltaa kirjoittaa jos Se ei ole totta.
- raiskaustilastot.google
Sipilä sai mitä halusikin. unelma. Maailma on yhteinen kylä ja muuta paskaa.
- perseensipilä
on ne kivoja 17 vee imeväiset . mestauslavat torille malliks ja näin meillä , eikä aina villakNGAShyysäys ............
http://www.mtv.fi/uutiset/rikos/artikkeli/rikosoikeuden-professori-ylelle-ulkomaiset-yliedustettuina-raiskaustilastoissa/5576740
Mutta Suomessa eniten rikoksia tekevät suomalaiset... <- tuohan on vakioperustelu kun väitetään maahanmuuttajien rikoksista.
Heitetäänpä perään vielä toinenkin linkki: http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1448368611914.html (Turvapaikanhakijoille ohje: Nyt kannattaa varoa lähestymästä suomalaisia tyttöjä). Ehkä joku potentiaalinen raiskaaja muistaa tuon...- niimpäseniin
jotenki niin toivon sydämen pohjasta että tuo on totta!
- kustakullin
onk joku surulline vai ilone ja / apee apina-ape vai kettuuntunu, vaiko vai ullatunu, ulltus, ullatus, o tää hurjaa, kivaa, hurjakivaa vaiko vai hurjaa, mita tama oike o ?????
kuka kertoo, zeppeliinizipilä, kerro meil zorbas - ohhoooooh
onk joku ottan viinaa?
- Öhm
Rasistinen viharikosraiskaus
- onnimanni11
Kempeleen koulutoimi järjesti tilaisuuden lasten vanhempia kuulematta mutta ei kanna minkäänlaista vastuuta tapahtuneesta.
- Sitä_saa
Mitä tilaa.
- Anonyymi
sipilän syy
- Anonyymi00013
....
- Anonyymi00015
Samanlaisia tuossa naapurikunnassa pallo taiskaava alakisiä
- Anonyymi00017
Just tänään luin, kun se pakolainen oli valehdellut Sipilälle olevansa 17 vuotias vuonna 2015 ja FB:ssä hän oli 19vuotias.
Hän oli raiskannut vuonna 2022 60vuotiaan jota hän oli avustamassa.
Hän on kunniallinen MIES FB käyttäjänä ollut kokoajan, mutta minä Holo en ole!
Kyllä minäkin nimittelin Fahad Firas Adday Al-Nuaimi KARVARANNE APINAKSI ja MONELLA MUULLAKIN NIMELLÄ, mutta onnistuin LOUKKAMAAN FB:SSÄ SUOMALAISTEN KUNNIOITA!
He puolustaa tuollaisia PASKOJA MIEHIÄ, mutta EN SUOSTU KUNNIOITTAMAAN!
Luki näin ” Noin kuusikymppinen uhri kertoi oikeudessa miehen nostaneen hänet sänkyyn ja kääntäneen hänet vatsalleen, minkä jälkeen tämä raiskasi hänet. Al-Nuaimi oli uhrin mukaan myös kysynyt häneltä, milloin hän oli viimeksi harrastanut seksiä ja oikeuttanut tekonsa sillä, että uhri oli ollut pitkään yksin.
Al-Nuaiminkin mukaan yhdynnät olivat tapahtuneet, mutta hän väitti niitä molempien haluamiksi.
Hänen mukaansa uhri olisi puhunut paljon seksistä ja muun muassa tullut avaamaan oven hänelle alasti. Hovioikeus piti kertomusta lähtökohtaisesti epäuskottavana ja uhrin osittaisen halvaantumisen vuoksi jopa epärealistisena.
Hovioikeus pidensi käräjäoikeuden rangaistusta, sillä se piti tekoa uhrin terveydentilan ja tekotavan vuoksi julmana ja nöyryyttävänä ja näin ollen hyvin lähellä törkeää raiskausta olevana.
Hovioikeuden tuomio ei ole lainvoimainen.”
Hän on pienempi rikollinen mitä KUNNIATON HOLO, koska FB KUNNIALLISET OVAT PÄÄTTÄNEET NÄIN!
Ajatelkaa, että FB:ssä on myös poliiseja, rajavartijoita, tullin työntekijöitä, Presidentti ja Suomen HALLITUS sekä kansanedustajia joiden kunnioita olen myös loukannut!
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Moottoripyöräonnettomuus
Mopomiitissä tapahtunut onnettomuus ja uutisointi. Ajoradan ylityksen vaarallisuudesta ei mitään uutisointia. Ei myöskää63779- 157753
Ampuminen kylpylässä
Onko vornasen timbe käynyt hiukan kylpemässä vai mikä tämä ampumatapaus on kylpylässä? Tuntuu aika villi meno olevan naa25750Jos oikeasti haluat mies
Tiedät mitä on tehtävä. Luotan, että etenet jos haluat. En voi tehdä enää mitään kun ei ole numeroasi.98712Uusi ruokapaikka
Tuleeko Haapavedelle uusi lounaspaikka ,haetaan kokkia? Uusi firma kyseessä27708Miten sinä voit?
Kysytkö kukaan sitä sinulta? Olen huomannut, että jos kohtaa empaattisen ihmisen ja hän kysyy noin, saattaa padot murtua93667Kerro minulle totuus
Minä haluan kuulla sen nyt. Kenen kanssa sinä olet nykyisin, ja miksi jätit minut? 🐒193636- 22582
- 61572
VILLISIKALAUMA TULOSSA IISALMEEN
Yle: Poliisi varoittaa Iisalmen keskustaa lähestyvästä villisikalaumasta Poliisi on pyytänyt Pohjois-Savossa Iisalmessa40539Hautakivien massapoisto aloitettu Härkökankaan vanhalla hautausmaalla kaikessa hiljaisuudessa!
Suomussalmen seurakunnan kirkkoneuvosto on tehnyt historiansa surullisimman päätöksen hautojen haltuunotosta ja raivauks34516On todella ikävää
Todella ikävää, että asiat ovat menneet tällaisiksi. Tämä ei ollut missään vaiheessa tarkoitukseni. Olen tehnyt virheit78460- 39455
- 57445
Useita poliisiautoja kunnantalolla
Maijojen kyydissä tuttuja naamoja ja nyt kannetaan arkistolaatikoita autoihin. Nyt se on alkanut. Pidätykset.9429Oletteko koskaan torjuneet kaivattuanne?
Minä olen, kun en silloin tajunnut vielä ihastuneeni. Yritin paikata tapahtunutta, mutta ei onnistunut enää.25427- 70423
sinulle....
Olen ymmärtänyt, ettei minua haluta enää takaisin. Mitään pahaa en koskaan halunnut sinulle. Ikävä että kuvittelit niin.74422- 54408
On kyllä tosi surullista
jos kaivattuni (nainen) luulee palstan tyhmien viestien olevan multa. 😔Ei ole mitään syytä, miksi kirjoittaisin sellais68397