Palstan miehet ei ole miehiä

Samaa sakkia pakolaisten ja isis terroristien kanssa ne ovat. Samoja ajatuksia niillä kun ajattelevat miten pahoja naiset ovat ja toivovat naisten kuolemia ja raiskauksia ja harjoittavat henkistä väkivaltaa joka päivä enemmän kuin pakolaiset jopa.
1163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Kiistän jyrkästi ajattelevani tuollaisia. Olen alistuneen pettynyt naisiin mutta en minä heitä pahoina pidä. Enkä toivo heidän osalleen kuolemia taikka raiskauksia tai edes nimittelyä.

Mutta oikeastaan juuri siksi ei mua suuremmin edes noteerata. Palstavakkareista on hauskempi taittaa peistä noiten ätmISIS-miesten kanssa samoista aiheista mitä niin monesti aiemminkin.

Äänestä
  • Kiva, että täällä on hörhöjen vastapainoksi joku sinunkin kaltainen mies. :)

    Äänestä

  • Jep, palstallakin naiset suosivat jännämiehiä. >:-/

    Äänestä

Kiitoksia kohteliaisuudesta, hyvää viikonloppua, pusuhalit. =)

Äänestä

Joo, onhan ilkeä ajattelu ja negailu S24:ssä aaivan yhtä paha kuin terrorismi ja raiskaaminen.
Erona vain se, että yksikään nainen ei fantasioi pääsevänsä ätmin haukkumaksi netissä, kun taas noista monikulttuurijutuista jotkut haaveilevat.

Äänestä
  • No miks niitä naisia täällä sitten edelleen pyörii, vaikka ei täällä naiset juuri pääsekään tekemään kun tulla kun ätmien haukkumaksi?

    Äänestä

  • Toivotontapaus kirjoitti:

    No miks niitä naisia täällä sitten edelleen pyörii, vaikka ei täällä naiset juuri pääsekään tekemään kun tulla kun ätmien haukkumaksi?

    Varmaan haluavat päästä purkamaan miesvihaansa ja kokemaan, että joku on heidän alapuolellaan.
    No voi olla välillä joku vilpitönkin. On ainakin ollut aikoinaan. Uskoakseni.

    Äänestä

Heiiiiii! Kyllä täällä on hyväksi todettuja miehiä, ihmisiäkin :D
Onks sulla musta perjantai???

Äänestä

Ruma mies paha. Hyvä mies komea.

Äänestä

Taistelija YTMit vasta treenaavat naisenottoa. Kesällä 2016 nähdään ennenäkemätön nuoren kiimavitun uusjako Suomessa;)

Äänestä

Niinpä. Ihan yhtä pahat ajatukset ovat naisvihaajilla, kuin terroristeilläkin; tahto tappaa ja raiskata. Pata kattilaa soimaa... Eipä suomimies paljon afgaanista eroa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lutkatäällä kirjoitti:

Samaa sakkia pakolaisten ja isis terroristien kanssa ne ovat. Samoja ajatuksia niillä kun ajattelevat miten pahoja naiset ovat ja toivovat naisten kuolemia ja raiskauksia ja harjoittavat henkistä väkivaltaa joka päivä enemmän kuin pakolaiset jopa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu