Mitä hyvää on ätmeissä?

Onko ätmeissä lainkaan hyviä puolia? Jos on niin mitä?
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Eikös ne kaikki ole kilttejä ja kunnollisia? ;-)

Äänestä
  • Ratikkana olisin hiljaa, joka on ätmi, jolla ostettu japanilainen kuminukke. :D

    Äänestä

  • Ex------PUA kirjoitti:

    Ratikkana olisin hiljaa, joka on ätmi, jolla ostettu japanilainen kuminukke. :D

    Sinähän sen tiedät. ;-)

    Äänestä

  • ratikkakuski kirjoitti:

    Sinähän sen tiedät. ;-)

    Niin tiedänkin.

    Äänestä

Riippuu kenen näkökulmasta. Toistensa? Ainakin pitävät toisilleen seuraa täällä ja tukevat toisiaan matkalla kohti ätmiyden synkkiä nummia.

Äänestä

Se että niille saa nauraa täällä. Tuovat hupia ja huumoria muiden elämään.

Äänestä

Ei mitään.

Äänestä

Ne ei lisäänny.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


3p1 kirjoitti:

Onko ätmeissä lainkaan hyviä puolia? Jos on niin mitä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu