Minä poika se tykkään runkkailla...

Mut kun spermaa ei tule enää, kun masentaa se ajatus, että ei tule ikinä saamaan rakkautta tai perhettä tai hyväksyntää naisilta.
358
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No, ainakaan sinun ei tarvitse sitten tyytyä aisurin kohtaloon ja nuolemaan YTM-korkkaajan mällin jämiä.

Äänestä
  • Niin ihan totta kyllä, että jotain positiivistä ees.

    Äänestä

Kyllä multa spermaa tulee.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


turhaa-hanskata-nykysin kirjoitti:

Mut kun spermaa ei tule enää, kun masentaa se ajatus, että ei tule ikinä saamaan rakkautta tai perhettä tai hyväksyntää naisilta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu