http://www.mtv.fi/viihde/seurapiirit/artikkeli/kuvat-yllatyskaanne-linnan-jatkoilla-heikki-lampela-ja-hanna-karpanen-palasivat-yhteen/5597378
Naista lyövä mies saa naisen pillun kostumaan
Naista lyövä mies saa naisen pillun kostumaan
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Nainen on kiimavittunsa ohjaama elukka.
Nainen on eläin joka haistaa jännämiehen kiiman ja silloin naisen vittu juoksee miehen luokse.
Nyt ette ole ymmärtäneet asiaa. Nousi hirveä haloo kun tunnettu asianaja oli syyllistynyt naisensa pahoinpitelyyn. Seuras oikeus prosessi...ja Lampelan nimi jäi taatusti monenkin mieleen.(sama se mistä kuuluisuus tulee,kunhan nimi on muistissa)
Linnanjuhlat nyt on sellainen tilaisuus,missä kummankin osapuolen on näyttäydyttävä! Yhdessä jälleen; silloin episodi tulkitaan rakastavaisten rajuksi mustasukkaisuus draamaksi. Kaikki hyvin!
Neiti Kärpänen tulee saamaan tukun seteleitä ja potkun pyllyyn. Lampela ei taatusti luota enää tähän ex-ystävättäreensä.
Noissa paremmissa piireissä on paljon sellaista jota iso yleisö ei ymmärrä! Ja se on julkisivu. Jos se tahriintuu siitäkin otetaan kaikki hyöty irti ja maalataan päälle uus kuosi... taas mennään porskutetaan eteenpäin.
Elämä jatkuu kuin mitään ei olis koskaan tapahtunutkaan. Se on miesten maailma!
"Tosi kummallista, tämä ei ole mitenkään uutinen, mutta olemme taas ajautuneet toistemme kainaloon, Kärpänen kertoo MTV.fille".
Tosi kummallista, että tuollaisten miesten kanssa ne asiat vain ikään kuin "tapahtuvat".
Todella kummallista kun ei osaa olla yksin kärpäsenä katossa ja on ihan pakko päästä julkisuuteen, on se vaan niin kummallista..
Lyödäänkö vetoa, ei tämä farssi tähän loppunut! Jatko-osat on tatusti kehitteillä.
Kohta puukko heiluu
Höperökö olet? Ketä epäiltäisiin heti, mitä veikkaat? Jos jotain henkirikosta epäilet tapahtuvan, niin silloin se on selvä onnettomuus. Rattijuoppo ajaa yli putoaa kalliolta, hukkuu jäihin...sattuuhan näitä kaikenlaisia onnettomuuksia.
Minä en kyllä tarkoittanut mitään hengen päälle käyvää tragediaa.
Heikki ottaa vähän kossua ja sitten ne alkaa riitelee ja heikki alkaa heiluttaa puukkoa koska jännämiehet usein alkaa riitelee kännissä ja siinä kääy huonosti akalle.