Aah aaah aaaaah

pornotähti

Työ on niin ihanaa aah aah aaah aaaah aaaaah aaaaaah aaaaaaaaaaaa.....

1

102

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • liisalauraelina

      hei!

      et olisi kiinnostunut tulemaan auttamaan minua taloustöissä ?

      minulla on parkinsonin tauti ja myopatia selässä ja tarvitsisin vähän apua ,koska en esim voi kurkottaa korkealle ja siten jää esim kaappien ylähyllyille laitettava tavara odottelemaan kunnes lapseni pääsevät paikan päälle auttamaan minua.

      kukkia pitäisi kastella ja kaupassa käynnissä auttaa käyn kerran viikossa autolla kaupassa ja silittää pitäisi myöskin ja silloin tällöin imuroidakin .

      Minulla on myöskin lapsenlapsia tyttärelläni (2 v lasse poika ja 4 vuotias maiju tyttö ja tulossa vielä toukokuussa yksi lapsi lisää) ja sitten on vanhimmalla pojallani (4v edwin poika ja 7v edward poika ja 12 v emma tyttö) joidenka hoitoon voisit osallistua kanssani koska hoitaisin heitä mielelläni kunhan pystyisin vain nostelemaan heitä!

      En tarvitse jatkuvaa kokopäiväistä apua vaan voitaisiin sopia päivät ja kellonajat milloinka tulisit joka viikko !

      Asun etu-töölössä museokadulla helsingissä mieheni kanssa joka lähtee juuri ensilauantaina pelaamaan golfia las palmasiin viikoksi ja pelkään vähän jäädä yksin !

      Olemme molemmat eläkkeellä 70 vuotiaita , mieheni on vielä hyvässä kunnossa!

      Meillä on 4 lasta ja olemme olleet naimisissa vuodesta 1971 lähtien liki 45vuotta !

      Lapsilla tahtoo olla vain omat kiireensä eivätkä ehdi niin paljon käymään meillä !

      Voisin maksaa sinulle puhtaana käteen 10e /tunti!

      kiinnostaisiko tulla haastatteluun?

      milloin tahansa soita vain 0503319446 liisa sirola-lehto

      yst terv liisa

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Klaukkalan onnettomuus 4.4

      Klaukkalassa oli tänään se kolmen nuoren naisen onnettomuus, onko kellään mitään tietoa mitä kävi tai ketä onnettomuudes
      Nurmijärvi
      163
      7220
    2. Yleltä tyrmäävä uutinen

      Ylen uutisen mukaan Raamattu on keksitty n. 2600. Putoaako kristinuskolta pohja kokonaan alta pois? https://yle.fi/a/74
      Luterilaisuus
      614
      2638
    3. Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.

      Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk
      Maailman menoa
      48
      1928
    4. Pakko kertoa mies

      Äitini tietää, että olen ihastunut sinuun. 😳 halusin että hän näkisi sinun kuvan ja pyysin googlaamaan sinua. Kommentti
      Ikävä
      114
      1461
    5. Sinä vain tulit elämääni

      Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna
      Ikävä
      90
      1355
    6. Kuulin että Metsa Manille kaavaillaan Maaseudun Sivistysliiton kunniakirjaa ja jotain

      muutakin huominosoitusta. Syystä että on on elvyttänyt huomattavasti videoillaan vanhemman väen englanninkielentaitoja.
      Tuusniemi
      27
      1149
    7. Miten koskettaisit häntä?

      Miten lähestyisit jos hän olisi lähelläsi nyt..
      Ikävä
      71
      1137
    8. Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?

      Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.
      Ikävä
      51
      1117
    9. Tiesitkö mies

      Kuinka paljon mulla oli tunteita sua kohtaan? Jos et tiennyt,olisiko tietäminen vaikuttanut tapahtumiin? Ihmettelen kyll
      Ikävä
      63
      1113
    10. Mitä ajattelet

      Kaivattusi uskosta tai onko hän uskossa?
      Ikävä
      69
      1017
    Aihe