muuta kun haukutte naisia ja kaikkia palstalla, suunnittelette naisten mestaamista? Eikö teillä ole mitään järkevää puuhaa kuten töitä tai urheilemista, kavereita tai mitään?
Mitä te teette päivisin
ihmettelen.vaan
1279
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Miksi kysymys on esitetty kaikille vaikka täällä on vaan muutama joka heittää noita mauttomia äärimielipiteitä?
Kuitenkin suurin osa antaa hiljaisen hyväksyntänsä.
Täällä on ehkä pari miesnimimerkkiä, jotka ovat tuoneet esiin, etteivät ole samaa massaa näiden raiskaaja ja huorittelija tyyppien kanssa.
Eikä anna. Mutta mitä noille latvakakkosille voi, ne jatkaa omaa liturgiaansa siitä huolimatta, eikä kukaan estä.
Ja kukas heitä estäisikään, sillä kaikki keskusteluhan pyörii heidän ympärillään, ei asiallisen keskustelun.
Niinpä. Tuo tarralenkkarikin vastailee aina pimppi märkänä noiden jännämiesten juttuihin.
Siksikö sinäkin olet yhä enemmän kääntynyt tuolle pahispuolelle kommenteissasi?
Hyvä jos onnistut edes siinä, sitten olet varmaan kehityskelpoinen yksilö ja kyllä susta varmaan ketmi ainakin saadaan.
Mutta minä olen todellakin toivoton tapaus: minussa ei ole sen vertaa psykopaattia että voisin edes esittää olevani jotain muuta kuin kiltti ja kunnollinen.
Nimet ja kuvat esiin kuka haluaa pahaa naisille.
Naisasialooseri1 johtaa kuoroa, Ex---Pua, Ikis__M ja Kilttiatm komppaavat satunnaisesti. Joku ehkä jäi joukosta. Kuvia ei ole, kaikkihan me täällä ollaan anomuumeja.
Minä en ole kompannut naisluuserin juttuja. Minä en halua naisille mitään kivitys tuomioita tai muutakaan pahaa. Minusta ne saudit on kaikki jännämiehiä jotka pitäis heittää tulivuoreen. Olen vain sanonut että nainen kelpuuttaa komean jännämiehen mielummin kuin tavis ruman kokemattoman atmin koska naisille se miehen ulkonäkö on tärkein asia suhdetta hakiessa.
Kyllä olet välillä jotain ikävämpääkin sanonut, tai mulla ei olis jääny nimimerkkisi mieleen jostain ikävästä yhteydestä.
En ole koskaan suunnitelllut kenenkään mestaamista tai mitään muutakaan väkivallan tekoa. Olen rauhallinen kiltti ihminen, en ollenkaan väkivaltainen.
Päivisin käyn töissä, iltasin lueskelen ja katselen tv:tä. Jos sää sallii käyn lenkillä ja toisinaa kavereiden kanssa pelaamassa lautapeleja.
Baareissa en käy, koska en käytä alkoholia.
Ja olen TÄYSIN kokematon ätmi.
Olen ollut livenä kunnollinen ja ystävällinen naisille aina mutta naiset on vaan mulkoillut vihaisesti ja huudellut idiootiksi.
Missä tilanteessa ja montako naista on huudellut idiootiksi?