Kysymys on otsikossa.
Sitten muutama esimerkki.
Minulla on niistä kokemusta. Esim. Niitä on salimuija lähetellyt (esim. pehmopornokuvan, jossa näyttää paljasta pintaa). Uusin tinder-match alkoi udella yhteystietoja, myös luvaten kuvia. Ja niitähän tuli, esim. sellainen missä hänen valtavat rintansa näkyivät osittain ja vihjailevasti.
Ja jos ihan tarkkoja ollaan, on minulla koneella kansio johon tallentelen niitä. Eräskin kaverini naureskeli, kun vanha hoidokkini joka lähetteli minulle alastonkuviaan,
on nyt lihonut ja pitää aisuria, siinä missä minulla on muisto korkean MA:n ajoista (alle 25 silloin, nyt jo hyvin yli).
Joten niitä tuntuisi olevan vähän joka naisella.
Onkin siis turha puhua että naista esineelistää kukaan muu kuin hän itse.
Lisäksi voidaan sanoa että porno ei ole miesten ongelma, vaan pikemminkin naisten lempiharrastus, mutta siten että hän itse toimittaa tähden roolia.
Onko kaikilla naisilla nakukuvia?
22
214
Vastaukset
- äläkjj
Ei mul oo joten ei kaikilla
- Ex------------PUA
Voisitko ottaa muutaman ja lähettää tulemaan? Esim. palstalle?
Lopettaisin yhteydenpidon välittömästi, jos nainen uhkailisi pornokuvilla tai ehdottaisi tapaamista.
- atännä
Peukku ;D
- Ex------------PUA
:D Ei mutta hyvähän tuo on. Kun ne kerran pistävät kuvia, ne suorastaan innostuvat kun kynnys on ylitetty ja sitten joudut katselemaan riettaita poseerauksia, eikä sellainen kyllä ole sopivaa katseltavaa EUROOPPALAISELLE nuorelle miehelle, jonka pitäisikin sitä vaan pohtia että miten saa mahdollisimman paljon kerättyä itselleen sitä varallisuutta, jotta voi asua yksin 60 neliön kaksiossa. JA EHKÄ KOLMIOSSA MISSÄ NE PERSUJUNTIT EIVÄT SEN AHDASMIELISYYTENSÄ TAKIA VOI EDES HARKITA ASUVANSA!!!!
- Munaotus
Exäni kun vielä seurusteltiin otti paljon alastonkuvia minulle katseltavaksi. Kyllähän niitä katseli mielellään.
- Ex------------PUA
Sama täällä. Yhden exän kanssa tehtiin kotipornoa.
Tulee vaan mieleen, että mitenköhän monen miehen katselemia keskivertonaisen nakukuvat oikeastaan ovat?
Nyt saamani ovat kyllä tuoreita, mutta viime vuoden AS-typyn kohdalla kyllä puhutaan sadoista ellei tuhansista silmäpareista. Ehdin hetken jo innostumaan kun hän laittoi tissikuvan, ja sitten kun kävin katsomassa profiilin, näyteltiin tinsaa kaikelle kansalle. "Ei niissä ole mitään pahoja kuvia mukana." :D
Jep jep!
- 12121212
Tuntemani kaksi pelimiestä ainakin pitävät hallussaan melkoisia määriä kuvia hoidoista ja existä. Videotakin löytyy.
Ovat näyttäneet niitä (mies)porukalle useaan otteeseen saunailtojen yhteydessä. - vihatipunen
Ei mulla ole mutta voin kyllä ottaa niitä ja laittaa sulle, jos välttämättä haluat.
- Hilma100kg
Minäkin voin laittaa expualle alastonkuviani, kun niitä pyytää.
Voin myydä myös pikkareitani.- Ex------------PUA
:D Kiitos kovasti, mutta jätän nyt väliin.
- Gyyhhhh
Vain idiootit jakavat alastonkuviaa netissä. Varsinkin sellaisia kuvia, jossa kasvot näkyvät ei pidä ikinä pistää nettiin tai lähettää kenellekään. Niitä ei pitäisi edes ottaa.
- nimimerkitönj
Ei mulla ole, en ole koskaan kuvannut/kuvauttanut itsestäni nakukuvia. Ei tunnu mielekkäältä ajatukselta keikkua alasti kuvissa.
- Ex------------PUA
Eräs naiskamuni pelkästään oli palkannut kuvaajan, ja otattanut hotellihuoneessa itsestään kuvia. Hän näytteli niitä minulle, ja lähettikin erään jossa on tissit paljaana.
- jännäJanne
On monen exän pornokuvat koneella, kiva aina joskus muistella ja runkkailla.
- ei_ikinä_taltioitu
En ole ikinä antanut kenenkään ottaa saati ottanut itsestäni alastonkuvia. Ex-Poikaystäväni olisi halunnut, koska halusi muiston "uskomattomasta"kropastani, mutta onneksi en suostunut. Ehkä niillä on hyvä olla joku muisto, jotka lihoavat helposti, mutta oma kroppani on samoissa mitoissa ja muutenkin samanlainen kuin nuorena. Riittää kun katson peiliin tai mieheni katsoo minua alastomana.
- että.silleen
On, sellainen kuuden kuvan nakusarja, kuvattuna meikäläisestä uimarannalla.
Ainoa asuste on lierihattu päässäni ja yhdessä kuvassa iso rantapyyhe vatsan alla kun otan aurinkoa pyllylle .
Minä en todellakaan muista tapahtumista mitään, siinä on mun hyväuskoisuutta käytetty todella hyväksi.
Esimerkiksi se kuva jossa istun rantavedessä vain pieni hiekkalapio kädessäni ja roiskin sillä vettä silmät sikkuralla. (ettei vesi joudu silmiin! ehkä siksi? en muista.)
Emo ne on ottanut Littoisten hiekkarannalla ja minä olin silloin 1v.5kk ikäinen.
Sen verran ne ovat hilpeyttä herättäneet katsojissa etten uudelleen ole kameran eteen nakuna mennyt poseeraamaan!
Kerran olen ajatellut suurentaa 3 kuvaa graafisena; tauluiksi makuuhuoneen seinälle!
Luovuin suunnitelmasta...liian omahyväistä, ehkä! - Fkhm
Koneen kansioon tallentelet lutkien kuvia.
Mikä tarkoitus tuossa on? Et edes heistä yhtäkään arvosta.
Ei tuo ole kuin esineellistämistä itseltäsi. - Suikkari
Massisen tytöllä oli suihinotto kuvia. Tyttö on punkaharjulta.
Riippuu ihan tilanteesta. Esim. Rintoja en pidä mitenkään pahana kuvauskohteena. Alapääkuvat täysin eri asia. Netissä moni mies sanoo päivää ja sen jälkeen haluaa jo lähettää munan kuvan. Yleensä sanon kohteliaasti ei kiitos. Kyllä mäkin ne kuvat säästän jos hyviä ovat :D
Kerran on yhen kundin kanssa kuvia / videota otettu. Kiinnosti kokeilla.- Nötkött1
Ex yritti ottaa kuvia minusta. Lupaa pyytäen, ja kieltojen jälkeen salaa. Luottamus meni. Täytyy olla täysi idiootti, jos jakaa tunnistettavia kuvia digitaalisessa muodossa. Nettiin ne päätyy.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olen päivä päivältä vain varmempi siitä että rakastan sinua
Onhan se tällä tuntemisen asteella jokseenkin outoa, mutta olen outo ja tunne on tunne. 😊931438Verovähennysten poisto syö veronkevennykset pieni- ja keskituloisilta
Kokoomuslaiset ja perussuomalaiset kansanedustajat jakavat kilvan postauksia, jossa kerrotaan miten kaikkien työssäkäyvi1841400Hei rakas mies. Olisi yksi kysymys, mielellään rehellinen vastaus edes täällä..
Mitä sinä minusta haluat?761175- 901125
- 81985
- 83979
- 39952
Kelloniemeltä harvinaisen lapsellista käytöstä valtuustossa
Olipa harvinaisen ala-arvoinen esitys kelloniemeltä valtuustossa. Alkoi Nivalaa oikein matkimalla matkimaan siteeratessa66905Satonen Kelaan, on paras mies ?
Kukaan ei ole tehnyt enemmän Kelalle asiakkaita kuin Satonen kokoomuksineen, näin ollen täyttänee paikan edellytykset v78888Korjaamo Kiesifix
Hei. Kävin viime viikolla tuolla korjaamolla, siistiä oli mutta yksi asia jäi mieleen!Joitakin jätkiä istui ja katseli/5841