Mitä te ajattelette minunkaltaisistani?
Olen pedofiili
hullu_ukko.ei.kirj
1251
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Meitä on täällä monta samanlaista.
Aivan niin ystäväni ;)
Oletko tosiaan se sama hullu_ukko ei kirjautuneena. Taidat olla.
Niin, on karmeaa kun teidänlaisianne liikkuu vapaana. Kastraatioon joutaisit.
Olen sama henkilö eli rekisteröity nikkini on hullu_ukko.
No mä en epäile hullu_ukkoa aloittajaksi, trölli mölli se kuitenkin on. Yrittää vaan taas täällä sekoittaa pakkaa eri nimimerkkejä lainaillen ja tulkiten. :) Niin kun sinäkin kaimaseni. Mutta joo, pedofiili on kyllä minustakin ihminen joka ei multa kunnioitusta saa. Ylipäänsä lapsen elämän pilaaja ei ole kunnioituksen arvoinen otus.
Olitko sinä itse lapsena hyväksikäytetty?
Olin toki :D
Näin niin kun karkeasti ajateltuna... vien sut korpeen vuotamaan. Kukaan ei kuule sun huutoasi. Silloin olet se mun bitch.
Tai sinä minun :D
ei pedofiliassa mitään pahaa oo jos ei toteuta mitään hommia ja elää laillista elämää.
Tässä se nyt nähdään, aloittaja on perusteettomasti syytellyt toisia pedofiileiksi ja lopulta itsekkin uskoo olevansa sellainen. Huono puoli siinä, että hän pian juoksee pikkulasten perässä toteuttaakseen sairaita mielikuviaan
.
"Is it #GOOD# for you?????????????????"
har!1
.