Vonkaava polttarisankari

Siinä se tulikin. Onko tuo normaalia että mies yrittää omissa polttareissaan kaikin keinoin saada vieraan naisen sänkyynsä?!? Peruin häät ja mies syyttää nyt minua kaikesta.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vaikuttaa pahasti siltä, ettei mies ole valmis sitoutumaan. Anna tyypin olla, se ärhentelee vaan kasvukipujaan. Ajan kanssa tulette huomaamaan, sovitteko toisillenne, vai kasvatteko erilleen. Älkää turhaan kiirehtikö.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pepsimaxilainen kirjoitti:

Siinä se tulikin. Onko tuo normaalia että mies yrittää omissa polttareissaan kaikin keinoin saada vieraan naisen sänkyynsä?!? Peruin häät ja mies syyttää nyt minua kaikesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu