http://www.iltamakasiini.fi/artikkeli/346566-taalta-keski-ikaiset-naiset-hakevat-seksia-itseaan-nuoremmilta-uroksilta-seksia
Lihaville naisille ei kelpaa omantasoinen suomi mies vaan ne menee etelään panemaan pitkiä komeita bodattuja uroita. Naiset maksaa mamuille että ne panee.
Lihaville naisille ei kelpaa omantasoinen suomi mies vaan ne menee etelään panemaan pitkiä komeita bodattuja uroita. Naiset maksaa mamuille että ne panee.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Gambialaiset miehet ei katso naisen ulkonäköö kunhan vaan rahaa tulee käteen. Suomi naiset siis katsoo suomi miesten ulkonäköö eikä kelpaa kunnollinen mies muutenkaan.
Gambia on nyt vahvasti islamisoitumassa, joten erittäin hyvä paikka kiimavituille hakea seuraa taistelija-YTMeistä.
Musta muna kiinnostaa naisia. Siinä joutuu nainen maksaa monta tonnia kun lennot ja hotellit maksaa kunnainen matkustaa munan perässä mamujen maille.
Eihän nainen maksa kun korkeintaa 15 euroa mustalle panolleen
Oikeesti hei läskit naiset hakee hyväksyntää joltain mamulta ja maksaa siitä vielä. Kyllä naiset on vienyt säälittävyyden uudelle tasolle.