AY-änkyrän alahuuli väpätti

..kun Työväen marssin väsähtänyt hoilaaminen keskeytyi X^N:nen munkinpalan jässähdettyä pääluottamusmiehen kurkkuun, aiheuttaen spontaanin allelaskemisreaktion

Olimme kahden.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ajatuksenjuoksusi ei nyt oikein pelkisty. Kovin sekavaa kielikuvilla hehkutusta.
Kovasti yrität avautua, mutta se asian "pihvi ja ydin " jäi kertomatta. Kerro myös se "pihvi" . Mistä keskustelitte tai argumentoitte ? Suuri yleisö haluaa tietää enemmän. Onko tarinassasi suuri opetus?

Äänestä

Mutta muuten on työpäivä sujunut mukavasti? :))))))))))))))))))))))))

Äänestä

Kommentoi aloitusta


K.yseliä kirjoitti:

..kun Työväen marssin väsähtänyt hoilaaminen keskeytyi X^N:nen munkinpalan jässähdettyä pääluottamusmiehen kurkkuun, aiheuttaen spontaanin allelaskemisreaktion

Olimme kahden.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu