Tänäkin jouluna

Jännämiesten nyrkit tekevät edestakaista liikettä vaimojen ja lasten kasvoja vasten. Illalla lasten mentyä nukkumaan vaimot palkitsevat miehiään kiihkeällä seksillä.
Toisaalla kiltit ja rauhalliset, joskin rumat miehet viettävät yksinäisen joulun hautoen itsemurhaa.
Näin se kuulkaas maailma makaa.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kukaan ei halua heikkoa puoli ihmistä, ihmispuolta. Heikon veren ei tule sekoittua mihinkään. Ei ihme että vahvempi aines tulee alistamaan ja orjuuttamaan. Ämmiä koko heimo.

Äänestä
  • Naiset maksaa omalla verellään sen kovuuden ihannoin. Kaitpa se on sitten sen arvoista.

    Äänestä

Just just...niinhän te femakot kuvittelette, että jokainen mies on se väkivaltainen paskiainen. Miksi nainen vetäisi kurkipotkulla mua leukaan vaikka seurusteltiin ?

Äänestä
  • On niitä kilttejäkin miehiä mutta he eivät koskaan pääse parisuhteeseen just sen naisten kovuuden ihannoinnin takia. Pitää olla kovanyrkkinen ja paksuniskainen alfa että kelpaa!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Onko.oikein.mitä kirjoitti:

Jännämiesten nyrkit tekevät edestakaista liikettä vaimojen ja lasten kasvoja vasten. Illalla lasten mentyä nukkumaan vaimot palkitsevat miehiään kiihkeällä seksillä.
Toisaalla kiltit ja rauhalliset, joskin rumat miehet viettävät yksinäisen joulun hautoen itsemurhaa.
Näin se kuulkaas maailma makaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu