Äijähän on ikäänsä nähden helvetin hyvässä kunnossa. Lisäksi valtaa, rahaa, huviloita ja palvelijoita riittää.
Nainen, antaisitko Putinille?
katseitään
2071
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Todellakin, mutta en mainitsemistasi syistä. Putin on mies. Toisin kuin yksikään länsimainen poliitikko, joilla yhdelläkään ei ole munaa Unkaria lukuunottamatta.
Yäk! En todellakaan!
En panisi.
Eiköhän Putin keskty panemaan sitä nuorta ja nättiä naisvoimistelijaansa. Ei sitä Suomi-kurpat kiinnosta. Miksi kukaan venäläinen huolisi suomalaisen naisnen, kun oma maa on täynnä ihania naisia.
Hujen mukaan Putin on vaihtanut Alinan jo nuorepaan ja hässii nykyään tätä naista:
http://2.bp.blogspot.com/-LZ3yNPiQMkA/TbmjqJ6L-eI/AAAAAAAACrQ/fiaTHGD_sjo/s400/OKSANA - Putin's mistress 16.jpg
Kurpat menee aina vaihtoon
En. Mulle ei tarvitse olla täydellinen, mutta jotain rajaa sentään. Ehkä panisin jos Putin olisi joku tavis.
Kas kun ei Lenin. Uuuuh!!!
Brat Pitt. Uuuh!!!
Mikä tän palstan ikäraja on?
Jos siitä olisi jotain hyötyä muille ihmisille, esim. läheisilleni. Jos saisin rahaa, parantaakseni äitini vakavasta sairaudesta, voisin auttaa ystävää hädässä tms. Kyllä minua on vongannut pari suomalaista valtaapitävää. Olisin voinut antaa, jos olisin saavuttanut niillä teoilla jotain. Koska laskin, että en hyödy siitä mitään riittävästi, en antanut. Minua ei julkisuus itsessään kiinnosta.
Putinin naiset on kaikki huoria. Ei kukaan täys järkinen nainen panisi ja esiintyisi tyttöystävänä vanhaa ukkoa ellei saisi siitä hyvät rahat. Venäjällä kun ei ole mahdollisuutta rikastua ja menestyä muuten kuin nussimalla rikkaita vanhoja äijiä
Mitä mieltä naiset ovat siitä jos nuori sinkkumies on Venäjä-myönteinen? Marraskuussa kaikki vaihtoivat Facebookissa profiilikuvansa Ranskan lipun väreihin kunnioittaakseen Pariisin terrori-iskun uhreja, mutta minä vaihdoin Venäjän lipun värit kunnioittaakseni pari viikkoa aiemmin tapahtuneen lentoturman uhrien muistoa. Ei se saanut juurikaan positiivista huomiota naisten keskuudessa.
Ryssä on aina ryssä vaikka voissa paistais
No eihän tavan venäläisissä mitään vikaa ole, ihan tavallisia ihmisiä nekin tavikset on. No ehkä vähän suomalaisista eroavat, mutta ihmisiä mitä ihmisiä. Tunnen muutaman.
Mieluummin kuin palsta-ätmille
Haa. Nainen antaa enemmin viattomien lasten murhaajalle kuin kilttille at-miehelle
Ei Venäjä oikeasti ole hyökännyt Ukrainaan. Se on vain tämän atmi vastaisen median luoma illuusio.
http://jukkanieminen11.puheenvuoro.uusisuomi.fi/198818-trolliasiaa
Venäjä ainoastaan tukee niitä separatisteja, jotka puolustavat Ukrainassa demokratiaa.
Putin on nykyisistä julkisuuden miehistä komein ja miehekkäin,todellinen alfa-uros.Jos olisi mahdollisuuksia,toki ottaisin.
Tässä se tuli taas todistetuksi, ettei miehen pituudella oikeasti ole väliä. Palstaätmit aina väittävät jäävänsä naisettomiksi, koska ovat pituudeltaan alle 180. Putinhan on pikkupätkä, ja noin innoissaan miestennielijäkin on hänestä.
En aidolle mutta "vara-Putinille" eli Kari Ketoselle voisin antaa vaikka se on varmaan puoli metriä mua lyhyempi.
Putin on komea itsevarma suoraselkäinen varakas kunnollinen mies. Ei mikään nössö itkevä ätmi joten antaisin putinille heti