Afrikkalaista panettaa,
Sika_amalia
353
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Tähän ongelmaan olisi helppo ratkaisu, usutetaan muslimit ja afrikkalaiset tappelemaan keskenään. Olisi paras ratkaisu. Samalla Euroopan maat palauttavat ne ns. pakolaiset omiin maihinsa sotimaan. Kun noin neljä miljardia muslimia ja afrikkalaista on autuaammilla metsästysmailla niin maapallon luonnonvaratkin riittävät paremmin. Toki intialaisetkin voitaisiin hoitaa samalla ja koko maailma pelastuu. Tuossa touhussa kun vielä päästään eroon vihreistä, dhimmeistä ja muusta anarkistipaskasakista niin se on siinä.
Mies ja mulkku. On ongelma. Sterilointi lapsirokotuksen yhteydessä, vaikka joka toinen. Himojen hillitseminen millä keinolla hyvänsä, kemiallinen jarru, kuritusvyö, henkinen jooga. Elatus- ja opetuspakko vain miehelle. Yllykkeet kuten porno, yhteiskunnan seksualisaatio ja prostituutio pois. Kastrointi. Naisia on kiusattu pillereillä ja aborteilla niin kauan että on miesten vuoro. Tosin on se haitta edelleen että ne joilla on vahvin vietti, lisääntyy joka tapauksessa eniten.
Kunhan uhka kasvaa suuremmaksi kuin se hyöty minkä tietyt tahot saavat pakoloisista niin Afrikan, Aasian ja Lähi-Idän väestön teurastus alkaa toden teolla. Tosin jos kehitysmaalaisten määrä menee yli tietyn rajan niin homma on vaikeampaa.
Mutta siinä vaiheessa kun aletaan tappelemaan yhä vähenevistä luonnonvaroista ei ihmisyydellä ole enää mitään merkitystä.
Parasta olisi hävittää nyt heti muslimit ja uudelleen sijoittaa afrikkalaiset niille alueille jotka muslimeilta vapautuu. Joka toisen kastrointi on loistava idea mutta riittämätön joten kastroidaan 80% ja silti sitä populaa syntyy vitutukseen asti.