Palstan miehille nainen

Olen valinnut ihan oman raatini kesken palstan miehille naisen. Tapelkaa, on sen verran hyvä saalis:

https://www.facebook.com/seiska.fi/videos/10152946401563366/
963
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Ei kiitos

Äänestä

Todella törkeeä eikä naiset ajattele yhtään meidän kunnollisten miesten parasta. Terveys huononisi äkkiä tuon naisen kanssa.

Äänestä

Syyntakeettoman ihmisen törkeää hyväksikäyttöä tuollainen.

Äänestä

Siinähän sitä olikin kilteille ja kunnollisille miehille tason vastinetta. ;-)

Äänestä
  • Itsehän pidät enemmänkin japanilaisista homomiehistä. Kokeile välillä läskinaista. Olethan kertonut olevasi ylipainoinen ja vanha läski itsekin.

    Äänestä

Ei tuollaisia ihmisiä saisi pilkata, vihatipunen. :-/

Äänestä

Liian lyhyt minulle

Äänestä

Veikkaan että vihatipunen on vielä läskimpi....

Äänestä

Mä luulen että juuri siinä se ongelma naisasioiden suhteen monella naisettomalla miehellä onkin, kun ne naiset mitä markkinoilla jopa vapaanakin ovat, ovat juurikin jotain tämän esimerkkiutapauksen kaltaisia ja näköisiä naisia. Joskin toki näillekkin naisille miehen pitäisi olla hyvinkin p/s-kokenut niinkuin nämä itsekkin ovat ja sitä asiaa kovasti arvostavat. Niin että mitäpä näistä kun turn-off on molemmin puolista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vihatipunen kirjoitti:

Olen valinnut ihan oman raatini kesken palstan miehille naisen. Tapelkaa, on sen verran hyvä saalis:

https://www.facebook.com/seiska.fi/videos/10152946401563366/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu